Вероніку Дідусенко дискваліфіковано. Хто ж стане переможницею конкурсу Міс Україна 2018 – дізнавайтесь 30 вересня на 1+1

Нова «Міс Україна» поїде на конкурс краси «Міс світу».

Сьогодні оргкомітет Національного конкурсу краси «Міс Україна-2018» виступив з офіційною заявою про позбавлення Вероніки Дідусенко почесного титулу переможниці через порушення правил конкурсу. Про це під час прес-конференції повідомила виконавчий директор оргкомітету конкурсу краси «Міс Україна» Вікторія Кіосе.

«Цього року були незвичайні критерії, ми хотіли знайти харизматичну дівчину. І обрали переможницю, яка дійсно підходила за всіма критеріями. Але сталася несподівана для нас історія. Вона порушила правила і надала нам недостовірну інформацію про себе, повідомивши, що не перебуває у шлюбі і не має дітей. У зв'язку з порушенням правил Вероніку дискваліфікували», - сказала Кіосе.

Також виконавчий директор повідомила, що ім'я нової «Міс Україна» буде оголошено під час телеверсії конкурсу 30 вересня о 23:30 на каналі 1+1.

Нова «Міс Україна» представлятиме країну на наймасштабнішому конкурсі краси «Міс світу».

Нагадаємо, цього року серед членів журі, яке оцінювало красу дівчат, були українські зірки та учасники «Танців з зірками» Маша Єфросиніна, Павло Зібров, Юрій Ткач, Микола Тищенко, ведучий проекту «Король десертів» Володимир Остапчук, суддя проекту «Модель XL» та дизайнер Андре Тан, Юлія Айсіна та титулована шаблістка Ольга Харлан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихідні дні 2019: Скільки відпочиватимуть українці наступного року

Яскраве шоу супроводжувалося виступами українських зірок NK, MONATIK, Dzidzio, гуртів «НеАнгели», «Kazka» та інших артистів. Ведучими церемонії стали Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Дивіться телеверсію «Міс Україна 2018» 30 вересня о 23:30 одразу після прямого ефіру Танців з зірками.

Більше новин