Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Танці з зірками 2018, Танці з зірками, Танці з зірками новий сезон, Танці з зірками 2018 онлайн, Танці з зірками 1+1, Танці з зірками дивись онлайн, танці з зірками всі сезони, танці з зірками україна «Танці з зірками» - це проект, за яким стежать і який люблять на всіх континентах! Це шалене шоу, непередбачувані перевтілення зіркових учасників, святкова атмосфера та насичений адреналіном настрій! Це сучасні вражаючі постановки, казкові костюми та несподівані музичні номери. За правилами проекту, 14 професійних танцівників складуть пари українським зіркам. На очах у телеглядачів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримують під час виснажливих репетицій. Виконання композицій оцінюють телеглядачі та професійне жюрі. Кожен епізод «Танців з зірками» – це напружений та інтригуючий прямий ефір, і на долю кожної пари можете вплинути саме ви! Пориньте у непередбачуваний та вируючий світ «Танців з зірками» разом з нами!
Дивись відео

«Танці з зірками» - це проект, за яким стежать і який люблять на всіх континентах! Це шалене шоу, непередбачувані перевтілення зіркових учасників, святкова атмосфера та насичений адреналіном настрій! Це сучасні вражаючі постановки, казкові костюми та несподівані музичні номери. За правилами проекту, 14 професійних танцівників складуть пари українським зіркам. На очах у телеглядачів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримують під час виснажливих репетицій. Виконання композицій оцінюють телеглядачі та професійне жюрі. Кожен епізод «Танців з зірками» – це напружений та інтригуючий прямий ефір, і на долю кожної пари можете вплинути саме ви! Пориньте у непередбачуваний та вируючий світ «Танців з зірками» разом з нами!

Танці з зірками у соцмережах

Найкращі відео

Всі відео
Michelle Andrade і Женя Кот – Бачата - Танці з зірками. 5 сезон
Michelle Andrade і Женя Кот – Бачата - Танці з зірками. 5 сезон
Аніта Луценко та Олександр Прохоров – Контемпорарі – Танці з зірками. 5 сезон
Аніта Луценко та Олександр Прохоров – Контемпорарі – Танці з зірками. 5 сезон
Аніта Луценко та Олександр Прохоров – Джайв – Танці з зірками. 5 сезон
Аніта Луценко та Олександр Прохоров – Джайв – Танці з зірками. 5 сезон
Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова – Віденський вальс – Танці з зірками. 5 сезон
Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова – Віденський вальс – Танці з зірками. 5 сезон
Леся Нікітюк і Максим Єжов – Ча-ча – Танці з зірками. 5 сезон
Леся Нікітюк і Максим Єжов – Ча-ча – Танці з зірками. 5 сезон
Танці з зірками
Повні епізоди
  • 5 сезон
  • 4 сезон
  • 3 сезон
  • 2 сезон
  • 1 сезон
ЮРІЙ ГОРБУНОВ
Юрій Горбунов
Ведучий шоу Голос країни і Танці з зірками

«Танці з зірками» - це проект, за яким стежать і який люблять на всіх континентах! Це шалене шоу, непередбачувані перевтілення зіркових учасників, святкова атмосфера та насичений адреналіном настрій! Це сучасні вражаючі постановки, казкові костюми та несподівані музичні номери. Це найяскравіший проект телепростору – і він вас вразить. За правилами проекту, 14 професійних танцівників складуть пари українським зіркам. На очах у телеглядачів вони мають продемонструвати свої танцювальні здібності та навички, які вони отримують під час виснажливих репетицій. Виконання композицій оцінюють телеглядачі та професійне жюрі.

Кожен епізод «Танців з зірками» – це напружений та інтригуючий прямий ефір, і на долю кожної пари можете вплинути саме ви! Пориньте у непередбачуваний та вируючий світ «Танців з зірками» разом з нами! Правила проведення голосування читайте за посиланням

Більше програм