Руслан Сенічкін став ведучим нового шоу на 1+1 (ФОТО)

Руслан Сенічкін допоможе обрати найкращі ресторани України

Вже цієї весни канал "1+1" покаже нове реаліті-шоу "Найкращий ресторан з Русланом Сенічкіним", в якому представники ресторанів з усієї України боротимуться за те, щоб саме їхній заклад конкуренти визнали найкращим.

У цьому проекті маленьке концептуальне кафе може змагатися з великим рестораном, адже не завжди модна вивіска говорить про якість послуг, що надаються. Згідно з умовами реаліті-шоу, в кожному випуску три представника ресторанів-конкурентів відправляються в гості один до одного. За результатами вечері вони виставляють господареві вечора оцінки за чотирма критеріями: концепт закладу, сервіс, кухня і чистота.

Заклад, якому дістанеться найбільша сума балів, отримає звання переможця програми. Однак вплинути на результат ситуації може арбітр - ведучий проекту Руслан Сенічкін, який в день фіналу, оголошуючи учасникам оцінки від конкурентів, може присудити одному з них бал від 1 до 10.

"Ми довго думали, хто може стати головним експертом у цій програмі і розглядали кандидатури різних рестораторів. Але потім зрозуміли, що у них може бути упереджене ставлення один до одного. Ми запропонували роль арбітра взяти на себе Руслану Сенічкіну, і жодного разу не пошкодували. Він особисто об'їхав усі заклади, які брали участь у проекті, і тільки потім, склавши власну думку, виставляв оцінки. Руслан - народний рефері, і так само до нього ставилися всі ресторатори", - коментує креативний продюсер шоу Мартіна Макєєва.

У проекті візьмуть участь 120 кафе, ресторанів, кондитерських і заміських комплексів з 11 міст України. Зокрема, знімальна група проекту побуває в Києві, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Львові, Житомирі, Чернігові, Харкові та інших містах.

Виробництвом проекту займається "Friends production".

Більше новин