Де дивитися турецький серіал "Невірний"

Не пропустіть нові серії!

З 27 березня розпочався показ турецького серіалу "Невірний", який є адаптацією відомого британського серіалу "Доктор Фостер" та знімався у Стамбулі. В основі сюжету лежить історія зради та помсти в подружній парі. Глядачі телеканалу "1+1 Україна" із нетерпінням чекають на розв'язку історії.

Дивіться нові серії турецького серіалу "Невірний" о 17:10 по буднях на "1+1 Україна". Також ви можете переглянути серії, які вже були в ефірі, на сайті 1+1 за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці: хто ви з героїнь турецького серіалу "Невірний"

Головна героїня на ім’я Асіє — лікарка, батьки якої загинули у автокатастрофі, коли вона була маленька. Асіє має чоловіка Волкана, родина та друзі якого замінили їй рідних людей. Вона дуже кохає свого обранця, але після того, як знайшла на шарфі коханого пасма чужого жіночого волосся, в її серці оселилася недовіра. Жінка раз за разом прокручує у голові сценарій того, що вона буде робити у випадку, якщо чоловік їй зраджує. Але навіть не може уявити, з якими труднощами їй доведеться зіткнутися у найближчому майбутньому. Асіє розуміє, що живе в павутині брехні, а коли спливають подробиці зради, її життя руйнується і вона присвячує себе помсті.

Для того, щоб 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Дивіться турецький драматичний серіал “Невірний”:

Loading...

Більше новин