1+1 media повідомляє про кадрові новини: до компанії приєдналася медіаменеджерка Ольга Захарова

Ольга Захарова обійматиме посаду директорки новоствореного підрозділу — Департаменту зі стратегічного маркетингу.

9 січня до команди 1+1 media приєдналася Ольга Захарова – менеджерка з понад 25-річним досвідом роботи в медіасфері. Ольга обійматиме посаду директорки Департаменту зі стратегічного маркетингу групи – новоствореного підрозділу, що обʼєднає в собі вже існуючі сервіси, а саме: Корпоративні комунікації, Управління координації контентної стратегії, Управління досліджень і Групу зовнішніх та онлайн досліджень. Крім цього, у матричному підпорядкуванні Департаменту будуть знаходитися усі Маркетингові та PR-функції всіх підрозділів 1+1 media.

Команда на чолі з Ольгою Захаровою працюватиме над розробкою та втіленням загальної маркетингової стратегії групи у відповідь на нові виклики, продиктовані бізнес-інтересами компанії та повномасштабною війною, а також формуванням, розвитком та ефективним управлінням портфелем брендів для забезпечення лідерських позицій медіагрупи на конкурентних ринках. Крім цього, у фокусі уваги Ольги будуть такі важливі завдання, як надання рекомендацій щодо розвитку контенту, аналіз трендів ринку, вивчення клієнтського досвіду, брендинг та маркетингові комунікації, промоушн, продуктовий PR та інтегровані комунікації, а також корпоративна культура як частина бренду.

«Посилення нашої команди такою крутою фігурою як Ольга Захарова є черговою великою перемогою 1+1 media. Я особисто дуже щасливий та маю величезні очікування від цієї спільної нової сторінки. Попри усі виклики війни, «плюси» беруть курс на лідерство в кожному медіасегменті України, у якому працюють. У Ольги є величезний досвід у створенні надпотужних брендів – це саме те, що потрібно нашій мультимедійній групі», – прокоментував призначення Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

«Трансформація медійного ринку почалася задовго до війни. Мені імпонують лідерські амбіції і прагнення команди до його відновлення і розбудови, пропонуючи аудиторії 1+1 media діалог, якісний і цікавий контент, експериментальні формати та мультимедійні інновації. Вдячна за можливість долучитися до створення нових історій і нових героїв, які потрібні нам для Перемоги і які світ чекає від України», – зазначила Ольга Захарова.

Довідково:

Ольга Захарова розпочала свою професійну кар’єру у 1995 році в телекомпанії «Нова мова». З 1997 до 2008 року працювала на посаді креативної директорки 1+1, де разом з командою займалася створенням бренду телеканалу. Свого часу очолювала дирекції зі стратегічного  маркетингу у  різних медіакомпаніях, у тому числі у Медіа Група Україна (з 2011 до 2018), а з 2019 року обіймала позицію директорки з корпоративних комунікацій Групи ДТЕК.

 

Більше новин