1+1 media відкрив натхненну фотовиставку #забутипровік у Києві

Виставка триватиме до 27 вересня в Річковому вокзалі «Київ», вхід вільний.

У рамках масштабної соціальної ініціативи 1+1 media #забутипровік, 18 вересня в БУХТА Art Space відбулось відкриття однойменної фотовиставки. До 27 вересня у Річковому вокзалі «Київ» будуть представлені 29 світлин Вікторії Квітки з учасниками проекту. Серед них – зірки українського шоу-бізнесу, народні артисти України, актори, ведучі, журналісти, а також непублічні люди, які мають потужну історію успіху та на власному прикладі доводять, що бути затребуваними та впевненими в собі професіоналами – це не про вік, а про віру в себе та свої ідеї.

Зокрема, Людьми Ідей+, як називає їх команда проекту, стали: Остап Ступка, Олег Скрипка, Володимир Горянський, Анатолій Гнатюк, Алла Кудлай, Павло та Марина Зіброви, Марина Морозова, Тіна Антуф'єва, Наталя Кара, Володимир Дорош, Костянтин Грубич, Анатолій Єрема, Наталка Підлісна, Валерій Петров, Віктор Гострий, Алла Сердцева, Костянтин Данилюк, Микола Бобко, Олег Лінник, Анатолій Чудаса, Олег Буренін, Юрій Коваленко, Андрій Цаплієнко, Альберт Єсаков, Соломія Зінчук, Людмила Сатишева, Орест Кінаш. Прочитати їхні історії та переглянути частину світлин можна на сайті.

Мета фотовиставки – показати різним аудиторіям, що в будь-якому віці можна залишатись успішним, цілеспрямованим та руйнувати суспільні стереотипи. А ще – не боятися змінювати сферу діяльності та бути готовими перевернути своє життя на 360°.

«Ми запрошуємо усіх, незалежно від віку, відвідати фотовиставку. Адже це не лише про красу, а й про потужний зміст, що закладений в історії учасників. До речі, під кожною світлиною є QR-код – зчитавши його, можна перейти на аудіо- чи відеозвернення, записане Людьми Ідей+. 18 вересня все вечірнє місто стояло в шалених заторах, та наші зірки й гості все одно знайшли спосіб потрапити на відкриття. Це свідчить про одне: проект справді має відгук у серцях. І це надихає», – говорить Світлана Павелецька, директорка з маркетингових комунікацій 1+1 media.

«Це дуже важливий проект – як у глобальних масштабах, так і для мене особисто. Історія кожного героя для мене особлива та цінна. Усі вони фантастичні й надихають сьогодні бути кращими, ніж учора»,розповіла Вікторія Квітка, фотограф проекту.

Ведучим заходу став Руслан Сенічкін, а хедлайнерами вечора – легендарні Воплі Відоплясова, які подарували усім присутнім справжній рок-концерт.

Переглянути світлини з події можна за посиланням. А також дивись у відео, як відбувалося відкриття виставки:

Loading...

Заходь на сторінку заходу у Facebook.

Більше новин