1+1 розпочав зйомки серіалу «Алмаз» із Станіславом Бокланом і Дмитром Суржиковим у головних ролях

Телеканал 1+1 та «ПЛАН Б ПРОДАКШН» розпочали зйомки серіалу «Алмаз».

Це – авантюрна пригодницька  історія з яскравою любовною лінією. У стрічці розкажуть про геніального вченого, віртуозного авантюриста, який потай повернеться до рідної Одеси, щоб публічно провчити самозванця, який колись викрав його винахід – унікальний алмаз. А на шляху до справедливості його чекають захоплюючі пригоди та неочікувані повороти долі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 1+1 покажуть фільм «Погані Дороги», який представить Україну на премії «Оскар» наступного року

За сюжетом серіалу, Аркадій Ільїн дізнається, що у його рідному місті відбудеться аукціон, де на продаж буде виставлений найбільший у світі штучно вирощений алмаз. Вчений  впізнає  у ньому результат свого винаходу та неймовірно обурений, адже ініціатором проведення аукціону виявився аферист Едуард Баас. Ще в 90-х  він жорстко «підставив» Ільїна та присвоїв його винахід. Аркадій Ільїн вигадає вишуканий план, як елегантно помститися давньому кривднику. Щоб провернути «аферу заради справедливості», науковець  збере команду і одним з його помічників стане кмітливий моряк Олег.  Та за іронією долі він закохається у Єву – шахрайку, яка виявляється також полюватиме на алмаз. Чи не зашкодить яскравій авантюрі кохання? Та чи  вдасться Ільїну, після численних перепертій та ризикованих комбінацій його афери, привселюдно викрити підступного Едуарда Бааса, - глядачі дізнаються вже після перегляду серіалу.

У серіалі зіграють відомі українські актори: зірка улюбленого серіалу глядачів 1+1 «Папік» та «Папік-2», а також «Рідня» – Станіслав Боклан.

Актор, якого глядачі знають за комедією «Сидоренки» та «Папік-2» ­­– Дмитро Суржиков. Зірка фільму «Чорний ворон»  - Аліна Коваленко.  Легенда українського кіно – Ольга Сумська та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеканал 1+1 покаже нову частину історичного фільму «Україна. Повернення своєї історії» під назвою «Таємничі манускрипти»

Над виробництвом телепродукту працює «ПЛАН Б ПРОДАКШН»  на замовлення 1+1.

Генеральний продюсер телеканалу 1+1 – Максим Кривицький. Продюсери - Інна  Кондратюк та Олеся Пазенко. Продюсери  «ПЛАН Б ПРОДАКШН» –– Тимур Міндіч, Юлія Кушер, Тарас Босак.  Автор сценарію – Микола Рибалка. Режисер-постановник – Денис Тарасов. Оператор-постановник – Данило Дедков.

Слідкуйте за новинами 1+1 та не пропустіть нові подробиці серіалу «Алмаз».

Більше новин