Як та коли сіяти буряк у відкритий ґрунт за місячним календарем

Сприятливі дні для посадки буряка в травні 2023.

Буряк можна сіяти відразу після того, як ґрунт стане достатньо теплим та вологим. Це зазвичай відбувається в кінці квітня або на початку травня в помірних кліматичних умовах.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЯк сіяти моркву, щоб не проривати та щоб швидко зійшла

Коли сіяти буряк за місячним календарем

Згідно з посівним календарем, сіяти буряк сприятливо сіяти 1-4, 10-11, 20-23, 25, 27, 29-31 травня 2023. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посівний календар на травень 2023: сприятливі дні місячного календаря для садових робіт

Коли сіяти буряк у відкритий ґрунт 2023

Зазвичай буряк можна сіяти, коли ґрунт нагріється до температури приблизно 10-12 градусів за Цельсієм.

Як сіяти буряк у відкритий ґрунт

  1. Підготуйте ґрунт: перед початком посіву необхідно підготувати ґрунт. Розпушіть ґрунт, видаліть всі бур'яни та додайте добрива для забезпечення поживних речовин для майбутніх рослин.

  2. Виберіть сорт буряка: виберіть сорт буряка, який підходить для вашого кліматичного регіону. Зверніть увагу на розмір, форму, колір та смак буряка, щоб знайти той, який найкраще підійде.

  3. Визначте розмір та глибину посадки: зазвичай для буряка вистачає глибини 2-3 см. Розмір рядків залежить від розміру вашої грядки та простору, який ви хочете залишити між рядками для подальшого догляду та збору врожаю.

  4. Сійте насіння: розкладіть насіння буряка на відстані 10-15 см від іншого. Насіння необхідно розсипати по довжині рядка, покрити землею та добре притиснути.

  5. Зробіть лунку: зробіть лунку навколо буряків, це допоможе зберегти вологу та запобігти появі бур'янів.

  6. Забезпечте достатнє зрошення: після посадки буряків, забезпечте достатнє зрошення, щоб підтримати вологу в ґрунті та сприяти росту буряка.

Наступні декілька тижнів будуть необхідні для проростання буряка. Видаляйте бур'яни, які можуть конкурувати з буряками за поживні речовини та воду. Також варто розглянути можливість застосування добрив та захисту від шкідників та хвороб.

Як отримати щедрий урожай суниці, дивіться:

Loading...

Більше новин