Анна Ходоровська розкрила секрети успіху на кастингу "Голосу країни. Перезавантаження"

Переможниця 3 сезону "Голосу країни" Анна Ходоровська розкрила секрет успіху на кастингах нового сезону вокального шоу 1+1.

Переможниця 3 сезону "Голосу країни" Анна Ходоровська розкрила секрет успіху на кастингах нового сезону вокального шоу 1+1.

Щоб виділитися серед маси претендентів, потрібно правильно підібрати композицію, а також зуміти надати їй особливої нотки. Щоб пісня зазвучала по-новому, її треба відчути і подати в правильному настрої, запевняє вона.

Читайте: Анна Ходоровська буде штурмувати Євробачення-2014 з ліричним хітом

"Для кожного вокаліста найтяжче правильно підібрати репертуар. У мене підбір репертуару теж займав багато часу. В цьому сезоні "Голосу" хочеться почути модну, класну, справді якісну музику. Це може бути, як закордонна, так і наша музика, але в будь-кому випадку, підбираючи композицію, намагайтеся її якось перетворити і зробити своєю. Можна в сотий раз співати "Червону руту", але це має бути така "Червона рута", від якої просто всі втратять розум. Супердрайвова, або навпаки мегалірична, але не така, як в оригіналі. Від вас чекають чогось нового, тож ви маєте дивувати", - радить переможниця конкурсу.

І головну ставку, на думку Анни, потрібно робити на емоції. Тож усім учасникам радить гарно відпочити, не бути голодними і прийти на кастинг тільки з гарним настроєм, щоб передати його й журі.

Loading...

Більше новин