Більше ніж ти думаєш: Чим здивує оновлений «2+2»

Телеканал «2+2» збирається зламати всі стереотипи та обіцяє здивувати аудиторію.

Сьогодні, 14 серпня, розпочався перезапуск каналу «2+2». У новому телевізійному сезоні він не тільки змінює графічне оформлення, а й запускає ще більше проектів власного виробництва та нові вітчизняні гостросюжетні серіали. До того ж телеканал оновив свій сайт, де публікуватимуть пізнавальну та вражаючу інформацію про довколишній світ.

Новий логотип, колірні та графічні рішення проектів допоможуть телеканалу стати яскравим та зрозумілим. Новий телесезон почнеться для «2+2» під слоганом «Більше ніж ти думаєш», команда збирається зламати всі стереотипи і обіцяє здивувати аудиторію.

Сенсаційною прем’єрою на «2+2» стане цикл документальних програм «Загублений світ».

Разом із телеканалом дізнайтеся більше про небезпечний світ навколо, в якому панують змови, провокації, катастрофи й стихійні лиха, та будьте готові до будь-яких викликів.

«Загублений світ»

Прем’єра: 14 серпня

Час: 17:15

Ефір: понеділок – п’ятниця

Новий інформаційно-розважальний проект телеканалу «2+2», що знайомить глядачів із небезпечним, шокуючим, невідомим досі світом. В об’єктиві журналістів – природні катастрофи, моторошні явища, сенсаційні знахідки, грандіозні афери та неймовірні події, що змінювали перебіг історії. Хто маніпулює нашою підсвідомістю, навіщо створюють штучні фобії, чи можливе переміщення в часі та як людство поплатиться за недбале ставлення до природи – це лише частина питань, на які експерти проекту шукатимуть відповіді.

Ведучими нового проекту стали Максим Сухенко, Катерина Нестеренко, Валерій Сараула, Геннадій Попенко та Ольга Нємцева.

Loading...

«Ментівські війни. Одеса»

Прем’єра: 14 серпня

Час: 20:20

Ефір: понеділок – четвер

Одеса, 2012 рік. Кращий оперативник міста Максим Бельський вплутується в небезпечну війну, де сам стає головною мішенню. З легкої руки кримінального авторитету на прізвисько «Гоблін» до нього потрапляють докази, що у лавах правоохоронців є зрадник. Чимдалі Бельський поринає в розслідування, тим більше розуміє, що за головними гравцями злочинного світу стоїть його керівництво. У пошуках «перевертня» Макс втрачає посаду, друзів і потрапляє у смертельну пастку. Єдиний спосіб зберегти життя та гідність – перемогти ворогів будь-якою ціною.

Loading...

«Ментівські війни. Київ»

Прем’єра: жовтень 2017 року

Київ сколихнула серія резонансних злочинів. Заплутані справи, за які береться принциповий опер Віктор Таран, перетворюють життя майора на справжній жах. Оголосивши війну кримінальному світу, він переходить дорогу керівництву, впливовим авторитетам і заздрісним колегам. Виявляється, у його команді не всі розділяють принципи честі й справедливості. Щоб вивести зрадників на чисту воду, непохитний оперативник готовий на все, навіть віддати власне життя.

«Гвардія-2»

Прем’єра: жовтень 2017 року

Продовження військово-патріотичної драми «Гвардія» на «2+2»! Ситуація на Сході загострюється: постійні обстріли українських позицій, смерті військових, явні зрадники у штабах та інформація про можливість повномасштабного вторгнення російських військ. Розвідгрупа, яку очолює колишній афганець із позивним «Дід», продовжує протистояти російській агресії у ворожому тилу. Вчорашні новобранці стали професійними розвідниками і йдуть на нове завдання. В минулому – бізнесмен, чемпіонка зі стрільби, вчений-хімік, запорізький слюсар і доброволець з Криму. Тепер вони – досвідчені бійці, які знають що таке війна і біль від втрати близьких друзів. Гвардійці дізнаються, що у прифронтовому місті російські окупанти готують кривавий теракт. Команда «Діда» вступає у битву, аби запобігти страшній трагедії серед мирного населення і виявити «крота» – російського організатора теракту.

«Бандерлоги»

Прем’єра: 14 серпня

Час: 19:05

Ефір: понеділок – п’ятниця

Новий інформаційно-розважальний проект каналу «2+2», для якого не існує заборонених тем. Автори проекту покажуть істинне обличчя політиків, чиновників та депутатів, поспілкуються з ними «їхньою» мовою, покажуть справжнє пекло тим, хто зробив життя українців нестерпним. А також кепкуватимуть з тих, хто глузує з українців, та дуритимуть тих, хто дурить нас.

«Бандерлоги» ставитимуть незручні питання політикам та чиновникам, рахуватимуть їхні заробітки, викриватимуть злочинців при владі та битимуться з перевертнями в погонах.

Loading...

Більше новин