З Днем Конституції України 2021: дата, історія та привітання

День Конституції України є одним із найважливіших свят нашої держави. У 2021 році відзначається 25 річниця прийняття головного документа країни.

День Конституції України має фіксовану дату і щорічно відзначається 28 червня. У 2021 році свято випадає на понеділок, тому відпочивати українці будуть три дні: з 26 по 29 червня.

День Конституції 2021: історія виникнення 

Найважливіший закон України був прийнятий в ніч з 27 на 28 червня 1996 року. Сталося це на п'ятий рік після проголошення незалежності нашої держави. Майже добу депутати не виходили із сесійної зали. Через 23 години безперервних дебатів 315 народних обранців проголосували за прийняття Основного закону України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 28 червня для всіх знаків зодіаку: сьогодні не розказуйте нікому про свої плани

Відкритки: З Днем Конституції України

Ухвалення Конституції України закріпило правові основи незалежної держави, її територіальну цілісність і суверенітет. Даний закон сприяв подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Після прийняття закону про Конституцію в сесійний зал парламенту був урочисто внесений синьо-жовтий державний прапор і вперше прозвучав національний гімн України.

Відкритки З Днем Конституції України

Привітання з Днем Конституції України в прозі

Шановні громадяни! Цей день є визначним та визначальним для нашої держави, адже Конституцією було закріплено наші демократичні цінності та ідеали рівності. Наш основний закон є нашим дороговказом на шляху розвитку нашої країни і нашого суспільства. Я бажаю всім нам поваги до інститутів нашої державності, гордості за нашу історію і гідності завжди слідувати принципам рівності та верховенства права. Зі святом!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яке сьогодні свято – 28 червня: День Конституції України

День Конституції України 2021: варто знати

► Президент України виступає гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності й дотримання Конституції України, прав і свобод українського народу.

► Першою Конституцією в історії нашої держави був документ, написаний в 1710 році українським гетьманом Пилипом Орликом. Це був історичний документ, що встановлював права та обов'язки членів Війська запорізького, але в Україні він так і не був офіційно затверджений.

фото: www.pexels.com
фото: pixabay.com

Більше новин