Дзідзьо зіграє головну роль у новій комедії 1+1

Телеканал готує стрічку Відморожений.

Днями телеканал 1+1 розпочав зйомки 16-серійної комедії Відморожений, головну роль в якій виконає актор, співак, тренер вокального проекту Голос. Діти, народний улюбленець – Дзідзьо.

За сюжетом комедії, родина Дзідзюків збирається нарешті продати свій старий будинок та переїхати жити до великого міста. Їхня заповітна мрія, наче Титанік, розбивається об лід. У власному підвалі в старому холодильнику вони випадково знаходять замороженого Мішу – свого родича, який зник 23 роки тому.

Виявляється, Міша став частиною великого наукового експерименту. Тепер життя родини зміниться назавжди, адже Дзідзюки змушені жити разом з відмороженим родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у лихих 90-х та ще й за всіма документами є власником цього самого будинку, виставленого на продаж.

Проект є власною розробкою телеканалу 1+1. Продюсери комедійного серіалу – Олена Єремєєва та Дарина Жукова. Авторами сценарію є Кирило Тимченко, Павло Остриков, Юрій Русин та Роман Розенгурт.  

«Коли Дарина Жукова принесла цю заявку на обговорення, то вона одразу була переконана, що це роль для Дзідзя. І це нас запалило! Сценаристам навіть нічого більше не треба було пояснювати про образ головного героя, вони писали Мішу саме таким, яким він є. Звісно, у серіалі Дзідзьо буде трошки інакшим, новим, не таким, як у кліпах чи фільмах, проте дуже впізнаваним та зрозумілим для усіх глядачів. Ми щасливі, що з командою DZIDZIOFILM потрапили на одну хвилю», - коментує Олена Єремєєва, головний продюсер серіалів та фільмів каналу 1+1.

Також у серіалі знімаються Всеволод Шекита, Катерина Вишнева, Влада Глєба, Григорій Лещенко, Ярослав Шахторин, Сергій Либа, Надія Кугай та Борис Книженко

Виробництвом проекту на замовлення каналу 1+1 займається продакшн ОСНОВА ФІЛЬМ. Продюсери – Тетяна Куц та Вікторія Горенштейн.

Режисером серіалу виступила Ірина Васільєва, художником по костюмах стала Надія Кудрявцева, оператор-постановник – Дмитро Кіптілий, художник-постановник – Анастасія Єржиковська-Снісаренко, художник по гриму – Олена Тулапіна, кастинг-директор – Лілія Китайгора і виконавчий продюсер – Олексій Сень.

Зйомки серіалу триватимуть у Києві протягом літа. Прем’єра комедії Відморожений відбудеться вже цього року на каналі 1+1.

ЧИТАТЙЕ ТАКОЖ: Фільм «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ» отримав українського Оскара у номінації Глядацькі симпатії

Більше новин