Головні тренди макіяжу 2023 року, які варто спробувати

Макіяж у 2023 році буде вільним та розкутим. Розповідаємо про найгарячіші тренди.

2023 рік — це новий старт для всього, чудовий час для змін та перевтілень. У новому році візажисти пропонують експериментувати. У своїх роботах вони використовують оригінальні підходи з яскравими відтінками, контурами та блиском. Оскільки кольорами 2023 року є синій, блакитний, чорний, червоний, зелений, фіолетовий та рожевий, то й в макіяжі варто віддавати перевагу цим відтінкам. Зібрали головні тренди макіяжу для вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 модних трендів манікюру 2023

1. Акцент на губи

Візажисти рекомендують робити макіяж губ сміливішими, ніж будь-коли. Щоб ваш вигляд був ефектним, достатньо підкреслити губи яскравою помадою або блиском.

2. Подовжені стрілки

У 2023 році варто більше підкреслювати погляд, а із цим допоможе популярний тренд макіяжу "котяче око". Стилісти радять робити стрілки довшими та гострішими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 модних трендів 2023 року

3. Більше рум'ян

Багато зірок користуються цим трендом, щоб вражати публіку на червоних доріжках.

У 2023-му році візажисти рекомендують сміливіше підкреслювати вилиці.

4. Акцент на очі

Виділяйте вії завдяки різноманітним технікам та тушам. Одним із найпопулярніших трендів макіяжу вій 2023 року стали "павучі лапки".

5. Висвітлені брови

Ця концепція у світі краси була особливо популярною на початку 1990-х. Тренд на висвітлені брови повернувся у 2022-му і знову вражає публіку своєю неординарністю. Чудовий варіант для макіяжу у стилі мінімалізм.

Фото: Getty Images

Більше новин