Група 1+1 виграла тендер на трансляцію Ліги Європи та Ліги Чемпіонів УЄФА

Канали групи "1+1" - "1+1" і "2+2" - виграли тендер на трансляцію найпрестижніших європейських турнірів з футболу: Ліги Європи та Ліги Чемпіонів УЄФА.

Канали групи "1+1" - "1+1" і "2+2" - виграли тендер на трансляцію найпрестижніших європейських турнірів з футболу: Ліги Європи та Ліги Чемпіонів УЄФА. У пакет також входить матч за Суперкубок УЄФА. Про це керівництво УЄФА заявило сьогодні, 4 серпня.

"Канали "1+1" та "2+2" будуть транслювати хоча б один матч Ліги Чемпіонів у ігровий тиждень, а також кращі моменти матчів. Матчі Ліги Європи за участю українських команд, а також фінал Ліги Європи будуть показані на каналі 1+1", - сказано в заяві УЄФА.

Права на трансляцію таких престижних ігор вперше за 10 останніх років будуть належати безпосередньо телеканалу, а не іншим компаніям, які раніше передавали права трансляторам.

За словами Олександра Ткаченка, генерального директора групи 1+1, канали забезпечать трансляцію на максимально високому технічному рівні. "Ми дуже раді цій перемозі і вдячні УЄФА за їхній вибір", - прокоментував Олександр Ткаченко.

Заява УЄФА повністю

Більше новин