Лідія Таран разом з Ніком Вуйчичем здійснила мрію Ксенії на сцені Палацу Спорту

Тренінг Пінтосевича та Вуйчича приніс дітям 325 300 грн на здійснення мрій.

Днями в Києві у Палаці Спорту відбувся тренінг – «Переможець ліні. Життя без меж» всесвітньо відомого мотиваційного спікера Ніка Вуйчича та бізнес-тренера Іцхака Пінтосевича. Ведучою заходу протягом усіх семи годин була Соломія Вітвіцька.

Зазначимо, що тренінг Ніка Вуйчича та Іцхака Пінтосевича приніс дітям 325 300 грн на здійснення мрій. З цієї цифри – 173 000 грн – це  10 % від проданих квитків на подію, 150 000 грн –  сума, на яку було викуплено лот благодійного марафону Сніданку з 1+1 – особиста зустріч з Ніком Вуйчичем. Нік Вуйчич провів спеціальну зустріч з учнями Новопечерської школи в актовій залі. І 2300 грн – це маленькі пожертви, які надійшли від людей.

Під час промови Ніка в Палаці спорту на сцені несподівано з’явилася відома мрійниця 13-річна Ксенія та ще троє її друзів – Олег, Божена та Ігор – всі діти були вдягнені в одяг, який їм спеціально для цього заходу розробила і пошила Ксенія. Супроводжувала дітей телеведуча 1+1, куратор проекту Здійсни мрію Лідія Таран.

Львів’янка Ксенія Гвоздяк має складне ортопедичне захворювання - у неї викривлені суглоби і вона пересувається на візку, але, попри все на світі, дівчина мріє стати дизайнером для людей з інвалідністю.

«Ніку, ти нас пам’ятаєш? Ми чотири місяці тому були у Львові на твоєму виступі на сцені та познайомили з тобою нашу мрійницю Ксенію. Минув час і Ксенія за допомогою наших чарівників вже створила одяг для своїх друзів. Дівчата захотіли сукні, а хлопці - сорочки.

Ти вже знаєш, що українці дуже цілеспрямовані люди це наша головна риса. А наша друга риса ми ніколи не приходимо в гості без подарунка, тому у Ксенії є для тебе подарунок, – оголосила зі сцени Лідія Таран.

Понад 5000 людей у залі, серед яких були волонтери, люди з інвалідністю, ветерани, родини з дітьми з усієї України стали свідками зворушливої зустрічі Ксенії та Ніка. Ксенія подарувала Ніку дуже красиву і зручну сорочку з вишитими крилами.

Деталі непростого шляху Ксенії до здійснення мрії, реакцію Ніка Вуйчича на появу дівчинки на сцені, як саме виглядав подарунок від Ксенії, про підготовку за лаштунками та які складнощі довелося подолати мрійниці, а також, у чому особливість одягу Ксенії, який вона створила, –  зовсім скоро ви зможете побачити у випусках новин ТСН на 1+1!

Нік разом із Ксенією та дітьми зробив фото на згадку. Зал кілька разів вибухнув гучними оплесками.

У Палаці спорту в цей день був розміщений інтерактивний майданчик #моядитячамрія від проекту Здійсни мрію, де діти і дорослі мали змогу намалювати свої найпотаємніші мрії і долучитися до благодійного арт-марафону. Волонтером стала ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс. А вже цього року 100 000 малюнків піднімуться до зірок у Промені мрій, бо мріяти треба без меж, щоб побачив цілий Всесвіт. Зазначимо, що партнерами проекту Здійсни мрію є Альфа банк, Фонд Родини Загорій та Освіторія.

Більше новин