Магнітні бурі у вересні 2021: календар безпечних та небезпечних для самопочуття днів

Сильні магнітні бурі у вересні негативно позначаться на самопочутті метеозалежних людей, людей старшого віку та людей з хронічними захворюваннями. Які дні будуть найнебезпечнішими?

Магнітні бурі у вересні 2021 року будуть досить сильними й негативно позначаться на здоров'ї людей. Відомо, що геомагнітні коливання впливають на біоритми людини, центральну нервову систему і серцево-судинний ритм. Магнітні бурі у вересні можуть викликати значне погіршення самопочуття, стрибки тиску, проблеми з серцем, безсоння й дратівливість. Для того, щоб завчасно підготуватися до негативного впливу природних явищ, необхідно знати календар магнітних бур на вересень 2021.

Коли будуть магнітні бурі у вересні

У вересні очікується дві найсильніші магнітні бурі, які негативно позначаться на здоров'ї людини. Одна на початку, а друга в кінці місяця.

►2 вересня — будуть відчуватися магнітні коливання середньої сили величиною в три бали. Люди з проблемами серця і гіпертоніки першими відчують погіршення самопочуття.

►3 вересня — магнітна буря досягне чотирьох балів в першій половині дня, а до вечора посилиться до п'яти — це червоний рівень небезпеки. У ці дні людям з хронічними та серцево-судинними захворюваннями і метеозалежним людям слід бути вкрай обережними, стежити за самопочуттям, не перевантажуватися і більше відпочивати.

У цей день можливі сильні головні болі, нудота, неуважність, психологічні розлади, проблеми зі сном, дратівливість або, навпаки, апатія. Магнітні бурі 3 вересня є небезпечними для всіх людей. Проблеми зі здоров'ям можуть відчути як здорові люди, так і люди з хронічними захворюваннями.

11 і 12 вересня — очікуються магнітні бурі середньої тяжкості. Ці дні припадають на вихідні, тому пережити їх буде значно легше. Пік припаде на ранок неділі 12 вересня. Тому необхідно в цей день добре виспатися і, по можливості, більше відпочивати.

З 18 по 21 вересня — очікуються сильні магнітні бурі (4-5 балів). До них метеозалежним людям необхідно буде підготуватися заздалегідь. Запастися лікарськими препаратами, більше відпочивати, не нервувати і, по можливості, залишатися вдома. У ці дні підвищується ризик виникнення інфарктів і інсультів. Також люди можуть скаржитися на:

 • мігрені, головні болі, стрибки тиску
 • прискорене серцебиття, тахікардію
 • дратівливість, агресію або апатію
 • втрату апетиту і безсоння
 • загострення хронічних захворювань

Як пережити магнітні бурі у вересні 2021

У дні сильних магнітних бур фахівці радять:

 • заздалегідь подбати про наявність медикаментів в домашній аптечці
 • уважно стежити за самопочуттям і при його погіршенні негайно викликати лікаря
 • по можливості залишатися вдома, не відвідувати громадські місця
 • не сідати за кермо, а скористатися громадським транспортом
 • не перепрацьовувати, більше відпочивати
 • пити багато води, заспокійливий чай, вживати багато фруктів і овочів
 • відмовитися від кофеїну

Знаючи точні дати магнітних бур у вересні 2021 року можна заздалегідь підготуватися і вберегти свій організм від їх негативного впливу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подивитись на вихідних: добірка найкращих українських фільмів та серіалів

Дивіться відео сюжет про те, як стабілізувати самопочуття — поради невролога Олексія Пелепейченка:

Loading...

Більше новин