На цьому фото Тіна Кароль замріялась, немов русалонька

«Сьогодні ти русалка і створюєш хвилі».

Співачці Тіні Кароль однаково добре пасують як звабливі, так і романтичні образи. Чи то у напівпрозорій сукні, чи в казковому легкому вбранні – зірка не залишається без уваги користувачів соцмереж.

Та днями Тіна опублікувала свою найніжнішу світлину. На ній співачка замріяно сидить на скелі біля моря, а за нею загадково мерехтять ліхтарі. Здається, що це фото навіть пахне, як літній вечір.

Фото: Аліна Симоненко; @tina_karol

«Сьогодні ти русалка і створюєш хвилі», – прокоментувала світлину підписниця. І справді, на цьому знімку Тіна Кароль дуже нагадує копенгагенську русалоньку з її природною красою та мрійливим поглядом.

Фото: pixabay.com

Також нагадаємо, що нещодавно співачка замилувала прихильників легкістю та невимушеністю у красивому літньому відео. А якою романтичною вона буває на сцені – пригадай, переглянувши спільний виступ Тіни з Андрієм Хайатом на «Голосі країни-9»:

Loading...

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

Більше новин про красуню Тіну Кароль читай за посиланнями:

1. У мережі з'явилося відео з сином Тіни Кароль, який помітно підріс

2. «Мені не соромно»: Провокаційний знімок Тіни Кароль не дає спокою юзерам

3. Така природня! Тіна Кароль без макіяжу та фільтрів (фото) 

4. Сексапільна Тіна Кароль заворожує поглядом і не тільки

5. Тіна Кароль підкреслила спокусливу фігуру сукнею за 4 тисячі доларів

Більше новин