Найкращі дати для приготування розсади томатів у 2024 році

Коли варто садити помідори на розсаду у 2024 році?

Готувати розсаду помідорів потрібно заздалегідь, щоб вчасно посадити рослини у відкритий ґрунт. Фахівці радять починати вже з лютого.

Найкращі дати для розсади томатів у 2024 році:

  • Лютий: 12, 15-19, 20, 21, 29;
  • Березень: 2, 13-14, 18-19, 27- 29;
  • Квітень: 10-11 та 14.

Важливо! Розрахуйте час, необхідний для вирощування розсади помідорів. Зазвичай це 6-8 тижнів перед датою висадки у відкритий ґрунт або теплицю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли сіяти баклажани у 2024 році, і як правильно підготувати розсаду

Як посадити розсаду помідорів

Щоб розсада зійшла здоровою, варто дотримуватися кількох правил:

  • купувати якісне насіння у відомих і надійних виробників або магазинах садового товару. Не забудьте перевірити дату придатності насіння;
  • використовувати спеціальний ґрунт для розсади або приготувати суміш із добре розкладеного компосту, перегною та перліту чи вермикуліту для забезпечення доброго дренажу;
  • забезпечити оптимальну вологу ґрунту. Уникайте пересушування або переливання. Також дотримуйтеся оптимальної температури для проростання насіння – 20-25°C.

Як висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт

  1. Сійте насіння в ґрунт на глибину 1-2 см. Забезпечте достатній проміжок між насінням для подальшого розсаджування. Для зручності зробіть позначення з назвою сорту томатів і датою посіву.
  2. Після появи листків розсади розсаджуйте її в окремі горщики для подальшого росту.
  3. Кілька тижнів перед висадкою у відкритий ґрунт чи пересадкою в горщики гартуйте рослини, збільшуючи їхній час, проведений на вулиці.

Більше порад для вашого саду і городу читайте на сайті 1+1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весна 2024 буде ранньою – прогнози харківського бабака Тимка

Як отримати гарний врожай помідорів? Дізнайтеся секрети у "Сніданку з 1+1", що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на телеканалі "1+1 Україна".

Loading...

Фото: Freepik

Більше новин