Наталія Мосейчук: "Вчителі та шкільні психологи зцілюють дитячі серця та потребують особливої уваги"

Ведуча опікується навчальним курсом з психології по роботі з травмою.

Розпочалася реєстрація на безкоштовний курс від психологів-практиків “Знати, як допомогти”. Це навчання для тих, хто працює з дітьми та родинами, які постраждали від російської агресії. В межах курсу — інформація про базові принципи психології для роботи з травмами та розвитку стійкості. Ведуча Єдиного марафону новин, 1+1 та кураторка проекту Право на Освіту Наталія Мосейчук опікується курсом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зберегти своє життя та вірити в ЗСУ — Наталія Мосейчук щемливо звернулася до лікарняних вчителів

“На вчителях і шкільних психологах зараз неймовірне навантаження — саме вони зцілюють дитячі серця та потребують особливої уваги. Курс тут обов’язково стане у пригоді. Це дієві поради від світових спеціалістів, адаптовані під наші реалії війни, аби вчителі зуміли якісно надавати психологічну підтримку своїм учням, могли оперативно реагувати та допомогти витягти дітей зі стану шоку. Часи доводять: ми можемо втратити все, але не можемо втратити власні знання”, — говорить телеведуча.

Реєстрація — за посиланням.

Після проходження курсу учасники отримають сертифікати від освітньої платформи EdEra. Реалізація курсу стала можлива завдяки фінансовій підтримці благодійної організації OneUkraine. Дякуємо за підтримку.

Курс розроблено проєктом психологічної підтримки Орден Феніксу на базі ГО Small Heart with Art, ГО Mental Balance Space та студією онлайн-освіти EdEra. За підтримки соціального проєкту Право на освіту, у партнерстві з МОЗ та в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Ініціатори курсу у співпраці із провідними українськими психологами-практиками, які з початку війни стали волонтерами й військовими, створили 9 лекцій про базові принципи психологічної підтримки у час війни.

«Окрім відбудови України, українське суспільство має справитись ще з одним  викликом  — травматичним впливом, який завдала російська агресія. Ми маємо бути уважніші до свого психологічного стану та вміти підтримати тих, кого так чи інакше травмувала війна», - зазначає експертка курсу, психологиня дитячої лікарні “Охматдит” Олена Анопрієнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кількість місць у бункері Путіна обмежена": військовий журналіст Андрій Цаплієнко у розмові з Наталією Мосейчук припустив, чи наважаться російські військові на ядерний удар

Від початку повномасштабної війни вона працює з важкими цивільними в лікарні, а після деокупації Київської області психологи з її команди  виїжджали у місця кризи, щоб консультувати там людей. Цьогоріч Олену Анопрієнко отримала відзнаку номінації Вибір Серцем Наталії Мосейчук в межах національної премії Global Teacher Prize Ukraine.

“Такі курси вкрай важливі, бо кількість розладів, пов’язаних з травмою, сильно збільшується. Тепер мої консультації замість офісу проходять в окопах, а серед пацієнтів — військові”, - розповідає експерт курсу, військовий, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії, EMDR-терапевт і супервізор Дмитро Снісарь.

Також серед лекторів програми: дитяча психіатриня Наталія Масяк, психотерапевт когнітивно-поведінкової терапії Євген Пілецький, експертка з питань підтримки жертв домашнього насилля Альона Кривуляк, парамедик та експерт у сфері першої психологічної допомоги і поведінкового здоров'я при природних катастрофах Аві Тененбаум та інші.

 

Більше новин