Привітання на Великдень 2024 у віршах, прозі і картинках

Як правильно поздоровити близьких людей у свято Великодня.

Як привітати близьких з Великоднем 2024, щоб подарувати їм тепло та радість? Підготували зворушливі привітання у віршах, прозі та картинках. Подаруйте близьким приємні емоції у ці непрості для країни часи.

Привітання у віршах

Світлий Великдень дарує тепло
Ласку, здоров’я й весняний світанок
Хай добробут родині скоріш принесло
І щастям наповнило радісний ранок

Великдень уже на порозі стоїть
Хай радість у дім ваш приносить
А віра й надія у серці горить
Й весна свої чари всюди розносить

Весняний Великдень у двері стучить
Здоров'я, щастя й любові бажає
Хай всі негаразди у мить відійдуть
А веселка добра у серці заграє

З Великоднем усю я родину вітаю
Нехай зірка добра ця ніколи не згасне
Промінь сонця і блага у серці заграє
Хай Великдень щастям для нас усіх стане

Святий наш Великдень несе світлу весну
Здоров'ячка, щастя й любові багатство
Хай благо у серці та радість небесну
Дарує це свято у кожне господарство

Привітання у прозі

  • Нехай світлий Великдень принесе багато добра, море сонячних моментів і сотні приводів яскраво посміхнутися! Бажаю, щоб кожна мить була наповнена щастям і любов'ю! Нехай Господь у це чудове свято пошле своє благословення!
  • Христос Воскрес! Нехай у світле свято Великодня  душа відпустить усі образи і тривоги. Нехай серце знову повірить у дива. Нехай небеса подарують сили і надію. Щиро бажаю миру і здоров'я, а також благодаті і щедрої любові.
  • Вітаю з Великоднем Христовим! Від щирого серця бажаю добра і родинного благополуччя, щастя, достатку і процвітання. Нехай світле свято осяє будні дні яскравим сонячним світлом, і в серці оселиться справжня весна. А увага близьких завжди буде повною та щирою. 
  • Зустрічайте свято Христового Воскресіння! Нехай сьогодні Господь почує наші молитви, зміцнить віру і подарує душевне просвітлення! А ми ж побажаємо вам миру, добра, внутрішньої гармонії та безмежного щастя на всьому життєвому шляху!
  • Вітаю з Великоднем і в це чудове свято хочу побажати йти по життю з доброю мрією, високим прагненням, щирою надією, міцною вірою і великою любов'ю. Нехай ніжний аромат здобних пасок, яскраві фарби і розписи яєць, дзвінкий сміх і світлі посмішки близьких наповнять цей день справжнім дивом і прекрасним настроєм.

Привітання з Великднем у картинках

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Більше новин