Психологічний тест по картинці: яка рана з минулого не дає жити далі

Оберіть інтуїтивно символ та читайте пояснення про те, яка душевна рана заважає вам жити.

Дізнайтеся, яку рану з минулого ви досі не забули.

Яблуко 1

Звичайно, є багато ситуацій, які все ще викликають у вас сильні емоції і навіть смуток, і вони пов’язані з людьми, яких ви дуже любили в той час, але сьогодні вони вже не є частиною вашого життя. Ви повинні розуміти, що іноді такі речі трапляються, продовжуйте, у вас є ви, і це найголовніше.

Яблуко 2

Вам здається, що ви зробили багато помилок на своєму шляху, або навіть завдали шкоди тим, хто цього не заслуговував, і це те, що зовсім не дозволяє вам рухатися вперед. Пам'ятайте, що люди часто помиляються, тому що ми не ідеальні, але ми рекомендуємо вам пробачити себе і подивитися на позитивні сторони, які у вас є.

Яблуко 3

Ви вважаєте, що рани минулого не вирішуються, тому ви вирішили рухатися вперед не оглядаючись, але майте на увазі, що без реальних змін вам буде важко дійсно почати з нуля. У вас є дуже хороші якості, але вам потрібно більше практикувати емпатію.

Яблуко 4

Ви багато думаєте про тих, хто завдає вам болю, і сприймаєте на свій рахунок дії інших. Пам’ятайте, що кожен день ми всі приймаємо рішення, виходячи з власних інтересів, відкиньте ту думку, яка може завдати вам болю. Ви дуже хороший і завжди про все турбуєтеся, але про себе не варто забувати.

Більше новин