Рік Білого Щура: 5 передбачень на високосний 2020-й

Зазирни у майбутнє.

Перший знак східного гороскопу, Щура, на дарма вважають вісником змін. Саме з нього починається відлік чергового етапу — нового 12-річного циклу. 

Попри всі упередження та перестороги, які традиційно пов’язують із високосним роком, багатьом 2020-й подарує найжаданніше. Звісно, якщо не потрапити у немилість його працелюбного покровителя.

Чого очікувати від року Білого Металевого Щура та як останньому догодити — підкажуть зорі. 

Білий — колір добра

Справедливий і розважливий Щур не пробачає обману й нещирості. Тому розраховувати на його прихильність варто лише тим, хто готовий бути милосердним і грати чесно.

Якщо ти налаштувалась йти по головах і не звикла турбуватися про почуття оточуючих, не дивуйся зустрічі з мечем Феміди. Головний колір року, білий — символ шляхетності й добра, схитрувати буде складно.

Пора кохання 

Нарешті можна перевести дух і відпочити від витівок непередбачуваної Земляної Свині. Згідно з китайським гороскопом, Щур втілює стабільність. Найяскравіше в 2020-му вона проявиться саме в стосунках з коханою людиною.

Довірся партнерові, будь із ним відвертою — і всі суперечки вирішаться, а в домі запанує довгоочікувана гармонія.

Таємне стає явним

Старих секретів краще позбутися, а нових — не набувати. Відкрий правду тим, хто заслуговує її знати, інакше символ року зробить це без твоєї участі.

Навіть якщо тебе чекає дуже важка розмова, будь впевнена: все на краще. Щур гідно оцінить твою рішучість.

Істина — у деталях

Навіть абсолютно незначна, на перший погляд, подія може стати початком чогось глобального. Покровитель року — кмітливий і уважний до дрібниць, тому не варто ними нехтувати.

Складаючи плани з підкорення світу, ретельно продумуй кожен свій крок і не покладайся на випадок. На тих, хто продемонструє завзятість і працелюбство, обов'язково чекає успіх.

Хто не ризикує — п'є шампанське

Улюблений вислів європейських гонщиків тимчасово втрачає свою актуальність. Діяти навмання, поспішати і покладатися лише на фортуну в 2020-му точно не варто. Обережному Щурикові така поведінка не властива, тому невиправданий ризик він не оцінить.

Хоча часом почуття й будуть накривати, не дозволяй їм відвоювати владу в розуму. В усьому керуйся логікою і тренуй силу волі.

А що віщував Нострадамус на 2020 рік, дізнаєшся з відео:

Loading...

Також тобі буде цікаво: 

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

Більше новин