Стало відомо, коли школярі підуть на літні канікули 2023

Коли розпочнуться літні канікули у школярів та коли проводитимуть випускні у 2023 році?

Навчальний рік в українських школах зазвичай розпочинається на початку вересня і закінчується в кінці травня наступного року. Коли діти підуть на літні канікули та коли проводитимуть випускні в школах в 2023 році?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що покласти в рюкзак дитині в школу під час війни (поради поліції)

Коли літні канікули 2023

Відповідно до частини третьої статті 10 Закону України "Про повну загальну середню освіту" навчальний рік має тривати не менше 175 навчальних днів. Однак в умовах воєнного стану тривалість навчального року, дату його початку та/або закінчення визначає Кабінет Міністрів України. У 2023 році навчальний рік 2022−2023 потрібно завершити не пізніше 30 червня 2023 року. 

Міносвіти також запропонувало дати, за якими школяри можуть виходити на відпочинок. Так, літні канікули повинні розпочатися від 25 травня до 1 вересня. Остаточну дату обирає кожен навчальний заклад самостійно залежно від погодних умов, епідеміологічної ситуації та безпеки в регіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розпочалася реєстрація на НМТ: як проходитиме тестування (подробиці в Сніданку з 1+1)

Коли проводитимуть випускні у 2023 році

Навчальний рік у 2023 році закінчиться 30 червня 2023 року, тому для абітурієнтів, тобто учнів, які випускаються з 11-го класу, випускні будуть проводити в цей період відповідно до рішення навчального закладу.

Loading...

Більше новин