Світське життя: Злата Огнєвіч розповість, чому пішла з Ради

На цьому тижні співачка-депутатка приголомшила українців заявою, яку голосно зачитала з парламентської трибуни.

На цьому тижні співачка-депутатка приголомшила українців заявою, яку голосно зачитала з парламентської трибуни.

Злата склала з себе депутатські повноваження та пішла з великої політики. Що змусило її зробити такий радикальний крок, зірка розповіла в ексклюзивному інтерв'ю "Світському життю".

-Над цим питанням я почала думати давно, особливо коли почала працювати над своїм законопроектом стосовно авторського права, коли на мене вилили незадоволення всі, - каже співачка. - Існують і інші моменти і нюанси, про які я хочу забути.

 Злата розповість, що ж стало останнею краплею в її роботі у Верховній Раді, яка переповнила чашу терпіння, чи намагалися вмовити передумати її колеги по фракції, як до її вчинка поставилися інші депутати та чим вона далі збирається займатися.

 "Я з трибуни засвідчила те, про що вони бояться сказати, - зізналася зірка. - Та принципи в цьому житті, як і свобода, коштують дорого".

Вперше тільки Катерині Осадчій Злата розповість про свого коханого, з яким її днями заскочили папараці на вокзалі. Зірка зізнається, що її коханий і справді перебуває в зоні  АТО. Де співачка зустріла свого хлопця, чим він займається та як поставився до походу коханої у велику політику?

Не пропустіть! Відверте та сенсаційне інтерв'ю Злати Огнєвіч у "Світському житті"! Вже у п'ятницю, о 22-40, на 1+1.

Більше новин