25 вересня відбудеться трансляція телемарафону «Для дітей заради майбутнього»

В ефірі марафону «Єдині новини» та на платформах медіапартнерів відбудеться трансляція телемарафону «Для дітей заради майбутнього».

25 вересня в ефірі марафону «Єдині новини» (ICTV, Перший, Інтер, Рада, 1+1), на телеканалі М1 та на платформах медіапартнерів відбудеться трансляція телемарафону «Для дітей заради майбутнього». Цей телемарафон – ініціатива Всеукраїнського благодійного Таврійського фонду (ВБТФ), який засновано у 1998 році Миколою Баграєвим. Впродовж 23-х років ВБТФ опікується підтримкою дитячої творчості. Найвідомішим проектом фонду є Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри», який було проведено вже 18 разів у м.Скадовськ Херсонської області. У 2022 році фестиваль мав відбутися в 19-те. Проте повноцінне вторгнення військ рф на нашу територію кардинально змінило плани і забрало Казку на березі Чорного моря у наших дітей. Але у всіх них є спільна мрія – вони хочуть повернутися додому і знову зустрітися в мирному українському Скадовську на «Чорноморських Іграх». І ми цю мрію обов’язково здійснимо.

Наразі команда фестивалю за підтримки ВБТФ готує телемарафон «Для дітей заради майбутнього» за участі конкурсантів «Чорноморських Ігор» та популярних виконавців сучасної української музики. Марафон міститиме сюжети про дитячі долі та мрії, концертні виступи юних артистів та спільні номери дітей з зірками української музики, коментарі відомих громадських діячів та представників галузі креативної індустрії, включення з різних куточків світу, де зараз вимушено перебуває велика кількість українських дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖДім для дітей: Катерина Осадча у свій день народження в ефірі "Сніданку з 1+1" оголосила про благодійний збір

Ми, організатори цього проекту, понад 18 років привчаємо та залучаємо дітей до благодійності. «Діти дітям» – саме цей принцип є філософією проекту. Ми, дорослі, маємо підтримати прагнення юних співочих талантів України допомагати своїм одноліткам, які постраждали від воєнних дій.

У телемарафоні «Для дітей заради майбутнього» візьмуть участь наступні українські виконавці: WELLBOY, Артем Пивоваров, TARABAROVA, Ivan NAVI, Ірина Федишин, Віталій Козловський, KHAYAT, Друга Ріка, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, Олександр Пономарьов, Михайло Хома, KAZKA, Оля Цибульська, Анна Трінчер, АНТИТІЛА, М’ЯТА, Jerry Heil, ТНМК, DOROFEEVA, Олег Скрипка, Тіна Кароль, Evgeny Khmara, MONATIK, SERAFỲN, NK та учасники фестивалю «Чорноморські Ігри»: Соломія Лень, Денис Грищук, народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Спiвограй», Артем Котенко, Софія Адамів, Анастасія Лаврентьєва, Катерина Манузіна, Анастасія Мартинюк, Анастасія Завадська, Ренат Каражей, YAKTAK, Олена Усенко, Владислав та Богдан Кучеруки, Орест Макаренко, Марк та Герман Галатенко, Masha Danilova, Alex Back, Валерія Фурман, Анна Ткач, Дар’я Реброва, Марта Векліч, Даниїл Степанов, Артур Галас, Данієла Шапочнікова, Поліна Бабій, Ольга Гарбузюк, Анжеліна Макфарлейн, Муаяд Абдельрахім, Дарина Красновецька, Георгій Синжеряк, Аліна Валуйська, Олександр Балабанов, школа мюзиклу Павла Табакова, Єсенія Селезньова, Олександра Данілова, Стефанія Векліч, Діана Данилюк, Емір Зейналов, Марта Самолюк, Софія Самолюк, Dj Polinka.

Телемарафон «Для дітей заради майбутнього» відбудеться за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Медіапартнери: ТАВР Медіа, РТМ Україна, 1+1 media. Інтернет-партнер «Обозреватель». 

Онлайн трансляція: платформа  Київстар ТБ, Obozrevatel. YouTube-1+1, ТСН та Facebook 1+1.

Також під час телемарафону буде презентовано проект Всеукраїнського благодійного Таврійського фонду – краудфандингову платформу DITY.HELP для збору коштів на допомогу дітям війни. Цю ініціативу вже підтримали K-Fund, фонд «Можемо разом», ФК «Зоря» Луганськ, ВАМП (Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій UAM).

Більше новин