Тіна Кароль разом із дітьми висадила малину в городику ОХМАДИТ

В ОХМАТДИТ відкрили лікувальний городик для маленьких пацієнтів разом із зірками.

Цієї п’ятниці, 31 травня, вже третій рік поспіль до Дня захисту дітей в ОХМАТДИТ разом з маленькими пацієнтами у прямій трансляції Сніданку з 1+1 волонтери, зірки та діти саджають город.

Так у лікарні проходить відкритий урок біології Школи Супергероїв, куратором якої є Наталія Мосейчук.

Loading...

Відтепер це ціла ферма біля відділення хірургії, і за схемою проекту навколо неї додатково з’явиться сучасний інклюзивний дитячий і спортивний майданчик, спеціальний тренажер, розмітка і світлофори для вивчення правил дорожнього руху. Все для того, щоб у маленьких пацієнтів НДСЛ ОХМАТДИТ було право на освіту в ідеальному просторі – ми спостерігаємо за появою великої літньої резиденції для уроків.

Разом із зірковими волонтерами Олександром Пікаловим, Наталією Підлісною, волонтерами Червоного Хреста у висадці рослин взяли участь діти, які вийшли зі своїх палат і були щасливі цій розвазі.

Чотири роки тому все тільки починалося, ще у 2017 році пара ведучих Сніданку з 1+1 Руслан Сєнічкін та Людмила Барбір садили город фактично на клумбі, а тепер це аж 130 м2.

Городик 2019 презентує його незмінна берегиня Наталія Підлісна – психолог, ведуча рубрики Зелена ділянка у Сніданку з 1+1:

«Від землі йде енергія, від рослин йде енергія, яка дітям дуже важлива, тож це для них місце сили. Вони отримують тут не тільки навички, знання, а й чисту енергію. Рослини можуть допомагати. Я бачу з нами сьогодні тих дітей, які були і торік, і я бачу, що в них гарні справи, і лікарі кажуть, що городик – це як таблетка, навіть більше, бо дитина йде і піклується про рослину, бачить, як вона розростається, і дитині здається, що вона незабаром теж виросте і буде здоровою».

Першою свою малину посадила Тіна Кароль разом з Наталею Мосейчук:

Аби діткам було смачніше проводити час у лікарні, я зі свого городу привезла кущ ранньої малини. Сподіваюсь, вона буде радувати маленьких мрійників і підсолоджувати їхнє життя, коментує Тіна Кароль.

Вперше приєднався до городика Олександр Пікалов, актор студії 95 квартал: «Сьогодні прекрасний ранок з такими чудовими янголятами, тому я вирішив запропонувати висадити помідори сорту «Президент» – вони дуже смачні, пахучі і гарно будуть смакувати в літньому салаті» – ділиться своїми враженнями популярний актор.

До всіх приєдналася і відома серед дітей блогерка – Аня Ломакіна, яка спеціально приїхала зі Львова.

Отже, на городику чекаємо врожай – виростуть капуста, помідори, огірки, кабачки, цибуля, полуниця, соняшники, кукурудза, малина.

Серед рослин, які також цього року житимуть на городику, з’явився улюблений багатьма горішок – арахіс. Для дітлахів він гість незвичний, тому вчителька біології Наталія Анатоліївна Давиденко одразу розповіла про нього цікавинки.

Городик в ОХМАТДИТ допомагають створювати й розвивати друзі проекту Право на освіту – компанія Епіцентр К.

Отже, літо 2019 маленькі пацієнти Школи Супергероїв в Охматдиті зможуть провести не тільки в палатах та приміщенні, але й на своїй Дачі – будуть доглядати, поливати рослини і вивчати природознавство, біологію та хімію на свіжому повітрі.

Більше новин