Відомі українці просять владу не робити силового розгону акцій протесту – ТСН (ВІДЕО)

Українські громадські діячі, правозахисники, лікарі, письменники звертаються з допомогою телебачення до діючої влади з проханням припинити насильство в країні.

Українські громадські діячі, правозахисники, лікарі, письменники звертаються з допомогою телебачення до діючої влади з проханням припинити насильство в країні.

"Жодна влада не варта людських життів. На сьогоднішній день пролилося багато крові, і вона може ще пролитися. Зараз завдання всіх зробити так, щоб ця кров не пролилася. Але найголовніше, що коли влада говорить про терористів, радикалів, екстремістів, вона має зрозуміти, що сьогодні мова йде не про 100-200-300 чоловік, мова йде про більшу частину країни, яка охоплена, поки що великим мирним протестом, яка просто хоче змін в країні", –каже Святослав Вакарчук.

Правозахисник Семен Лгузман переконаний, що українці не хочуть воювати.

"Тут можуть бути будь-які оцінки тих людей, які повели до Верховної Ради, чи потрібно це було робити так, але зрозуміло, що тисячі людей йшли до Верховної Ради абсолютно не для того, щоб займатися воєнними діями", - каже він.

Закликає до мирних переговорів влади і громадян України і лікар Еміль Фісталь.

"Я вважаю, що зараз всі питання мають вирішувати на переговорах. Я призиваю і українських, і європейських, і американських політиків, сісти за переговори і вирішити все це добром, щоб люди не гинули, щоб люди не страждали", - каже лікар і додає - "Зупиніться прошу вас. Зупиніться заради життя, щоб країна, яку я люблю процвітала, щоб вона жила в Європі".

Більше новин