У багатьох культурах ставлення до високосних років є негативним. Яким чином це впливає на нас і що потрібно робити в цей період?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Календар свят на жовтень 2023: оновлені дати державних, церковних та неофіційних свят
Останнім високосним роком був 2020 рік, наступний — 2024. У 2024 буде 366 днів замість звичних 365.
У високосному році 366, а не 365 днів. До календаря додається 29 лютого. Частотність високосних років — 97 з 400 разів. Такі особливі роки ввели за правління Юлія Цезаря. Головна причина полягає в тому, що Земля здійснює повний оберт навколо Сонця за 365 днів і 6 годин, в той час, як звичайний календар містить лише 365 днів. Це означає, що протягом 4 років накопичується ціла доба розбіжності між астрономічним і календарним роками. Тому раз на 4 роки в лютому додають один додатковий день, яким вирівнюють цю різницю.
Фото: freepik.com
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місячний календар здоров'я та краси вересень 2023: сприятливі дні для процедур
Дітей, що народилися у високосний рік, вважали надзвичайно везучими у житті та пророкували їм довге здорове життя.
Водночас за народними віруваннями високосний рік є несприятливим для багатьох речей. Не можна починати будівництво будинку, а також купувати житло. Дуже негативно ставилися до одружень та вінчань у такі роки. Інші починання, наприклад, влаштування на нову роботу чи масштабні покупки теж вважають небажаними. Тому якщо плануєте відкрити новий бізнес чи купити машину, то краще почекати наступного року.
Наукових та статистичних підтверджень негативному впливові високосних років немає, тому вірити в такі речі чи ні — особиста справа кожного.
Як придбати якісний лосось, дивіться:
Loading...