Залежність Яринки, дружина кума та поцілунок дільничного — що відбудеться в останньому сезоні «Одного разу під Полтавою»

На ТЕТ з 13 лютого показуватимуть фінальний сезон ситкому «Одного разу під Полтавою».

У новому сезоні «Одного разу під Полтавою», який показуватиме ТЕТ з 13 лютого о 19:00, на глядачів чекає фінал улюбленої історії. Завершальні серії насичені цікавими поворотами подій, несподіваними перевтіленнями героїв, а також добрим гумором, який так потрібен для підтримки бойового духу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Він дуже любить Україну»: Ірина Сопонару у ЖВЛ розповіла про закордонного коханого та материнство

Під час знімань сезону ситкому, які відбувалися до 24 лютого, актори поділилися, що відбудеться в нових серіях.

«У Яринки зʼявиться справжня залежність. Не здогадаєтеся яка, але багато хто її зрозуміє», — натякнула Ірина Сопонару, актриса, виконавиця ролі Яринки. 

Крім того, Віктор Гевко розповів, що глядачі нарешті побачать дружину його героя кума Віті — вона ще ніколи не зʼявлялася на екранах.

А дільничному Сашку доля підготувала несподіваний поцілунок. Чи буде він від продавчині Вєри — дивіться в новому сезоні «Одного разу під Полтавою».

«Одного разу під Полтавою» — український ситком з найбільшою кількістю сезонів, який протягом десяти років радував глядачів своїм позитивом і теплом. 15 сезон стане завершальним — творці ситкому обіцяють потужну розвʼязку та цікаві сюжетні повороти.

Знімання сезону відбувалися до початку війни, але ситком підтримує свою актуальність завдяки легкості та щирості героїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Підемо колядувати по іспанським сусідам» — KOLA, Анна Саліванчук, Ірина Сопонару, Юрій Ткач розповіли про різдвяні традиції

Чим завершиться історія довжиною в десять років — дивіться в новому сезоні «Одного разу під Полтавою» з 13 лютого з понеділка по четвер о 19:00 на телеканалі ТЕТ.

Більше новин