Відзняли тизер майбутнього молодіжного серіалу «Ми – розходимось!»: переможець першого серіального пітчингу кінофестивалю “Молодість”

Нещодавно відбулися зйомки тизеру майбутнього молодіжного серіалу «Ми – розходимось!», переможця першого серіального пітчингу київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”.

Нещодавно відбулися зйомки тизеру майбутнього молодіжного серіалу «Ми – розходимось!», переможця першого серіального пітчингу київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеканал 1+1 покаже нову частину історичного фільму «Україна. Повернення своєї історії» під назвою «Таємничі манускрипти»

У центрі сюжету – хлопець і дівчина. Їхня дрібна сварка закінчується імпульсивним рішенням – розійтись. Але спочатку – знайти собі когось іншого.

«Ми – розходимось!» – це серіал про сучасну молодь.

Вони дуже відкриті, самодостатні, знають, чого хочуть від життя, і не хочуть його витрачати на компроміси, у тому числі у стосунках. Але водночас вони чутливі та вразливі, і прагнуть гармонії, в якій немає місця самотності. І це створює конфлікт не тільки між головними героями, а й всередині кожного з них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Акторка Дар'я Петрожицька про роль у серіалі «Джек & Лондон»: «Мою героїню теж звати Даша, і вона дуже схожа на мене справжню»

Ще одна повноцінна дійова особа – сучасний Київ. Всі втомилися від умовних локацій, глядачі хочуть впізнавати місця, які вони знають і люблять, або про які чули і в яких хотіли побувати. Саме тому автори та режисери серіалу Карина Бєлова та Вікторія Дмитрієва прагнуть відтворити справжнє живе місто, його ритм і характер, інтереси та заняття, які цікавлять його мешканців.

Тому зйомки частини сцен тизеру відбулися в одній з таких локацій – новому клубі Arsenal XXII, куди головна героїня потрапляє на секс-паті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірина Ванникова розповіла, як виховує своїх домашніх улюбленців: йоркширського тер'єра Макарона, щура Гришу та лабрадора Сніжка

Автори проекту вважають, що існує багато фільмів та серіалів про те, як люди закохуються, і порівняно небагато про те, як вони розходяться. Хоча саме це більше говорить про людей, ким вони є насправді, коли вони вже не зображують кращу версію себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дар’я Петрожицька зізналася, з ким цілувалася на знімальному майданчику серіалу «Джек & Лондон»

У команди амбіційний план створити кінематографічний серіал. Тож для зйомок тизеру вони запросили оператора-постановника Максима Маліновського. 

Звісно попереду ще багато роботи. Наразі тизер на стадії монтажу та написання музики, і незабаром з’явиться в мережі.

Сценарій проекту ще допрацьовується, поки продюсер Стефанія Соловйова у пошуках генерального партнера.

Команда вдячна кінофестивалю «Молодість», 1+1 media, Київстар ТБ та Megogo за поштовх у розвитку проекту.  

Підписуйтесь на сторінки майбутнього серіалу «Ми – розходимось!», аби бути в курсі усіх новин найпершими. 

https://www.instagram.com/webreakupseries/

https://www.facebook.com/webreakupseries/ 

#мирозходимось

#webreakupseries

Фото з майданчику Дмитро Головченко.

Більше новин