Чому нагороджують силовиків, які брали участь у розстрілах на Майдані?

Дізнайтесь, яким буде новий випуск ток-шоу Право на владу.

Сьогоднішній випуск суспільно-політичного ток-шоу Право на владу, який вийде о 22:30 на телеканалі 1+1, буде присвячений річниці розстрілів на Майдані. Через п’ять років після найтрагічнішого дня в історії Революції Гідності, коли на Майдані Незалежності було розстріляно майже півсотні учасників акції протесту, ми досі не маємо відповідей на дуже важливі питання.

Чи був цей розстріл частиною російського плану, наступним етапом якого стала анексія Криму? Чому силовиків, які брали участь у кривавих розправах над майданівцями, нині підвищують по службі та нагороджують? Чи можна було зупинити захоплення Криму?

Ці та інші болючі питання ведучі Наталія Мосейчук та Сергій Іванов обговорюватимуть цього четверга у програмі Право на владу з гостями в такому складі: сотник Майдану Володимир Парасюк, екс-голова СБУ, кандидат на пост Президента Ігор Смешко, мати Героя Небесної Сотні Романа Гурика Ірина Гурик, Президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер, журналіст, керівник і засновник Skrypin.ua Роман Скрипін, шеф-редактор інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна, кандидат на пост Президента Олександр Шевченко, донька кримця - політв’язня Едема Бекірова Елеонора Бекірова.

Не пропустіть новий випуск Право на владу сьогодні о 22:30 на каналі 1+1!

Свої запитання телеглядачі можуть ставити на Facebook-сторінці програми або на сайті проекту

 

Більше новин