Глядачі Право на владу можуть онлайн взяти участь у ток-шоу

1+1 video запустив у мобільному додатку функцію голосування

Відтепер у глядачів суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу» на каналі «1+1» є можливість не тільки спостерігати за дискусією в ефірі, а і взяти в ній участь. Аби дізнатися ставлення українців до певної суспільно важливої проблеми, щотижня редакція запитує у громадян їхню думку. Голосування триває одразу на трьох майданчика – серед глядачів у студії, на Facebook-сторінці проекту, а відтепер і у мобільному додатку 1+1 video. Результати глядацького голосування будуть оголошені у прямому ефірі програми щочетверга.

Зокрема, цього тижня глядачам «Право на владу» пропонують відповісти на таке питання: «Суспільство наелектризоване і розділене політикою. Але вибори минуть, а нам далі жити разом. Чи готові ви простягнути руку дружби людям, які підтримують іншого кандидата в Президенти?»

Аби віддати свій голос та стати учасником програми, завантажуйте мобільний додаток 1+1 video і заходьте у розділ «Голосування».

Як завантажити мобільний додаток 1+1 video?

Заходьте у PlayMarket, якщо ви є користувачем Android, або у AppStore, якщо у вас Apple. Вводьте у пошук 1+1 video та завантажуйте додаток абсолютно безкоштовно.

Як проголосувати?

У мобільному додатку в головному меню відкриваєте розділ «Голосування»,  обираєте потрібний проект і опитування та лишаєте свій голос.

Дивіться улюблені шоу та програми разом з 1+1 video і отримуйте можливість:

  • Висловити свою думку з актуальних політичних та соціальних питань програми «Право на владу»
  • Переглядати програми онлайн
  • Переглядати проекти у запису
  • Придбати Ранній доступ до улюблених серіалів і дивитися їх раніше за ТБ
  • Бути у курсі останніх новинок
Більше новин