5 цікавих фактів про фільм «Рашизм.Історія Хвороби» Акіма Галімова

Цікаві факти про новий документальний фільм від творців “Україна. Повернення своєї історії”.

У п'ятницю, 23 червня, на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться премʼєра нового документального фільму Акіма Галімова про причини російської агресії та жорстокості — “Рашизм.Історія хвороби”.  У новому документальному фільмі глядачі дізнаються, що стало причиною невмотивованої агресії росіян та як азійське походження та гени вплинули на рівень ненависті сучасного росіянина. 

5 цікавих фактів про фільм «Рашизм.Історія Хвороби» Акіма Галімова

1. «Рашизм.Історія Хвороби» – документальний фільм від творців «Україна.Повернення своєї історії» – команди Акіма Галімова.

2. Зйомки фільму відбувались одразу в чотирьох країнах — в США, Франції, Польщі та Україні. 

3. Над фільмом, окрім знімальної групи, працювали історики, іноземні дослідники та публіцисти, вчені та психологи. До роботи долучились українські та міжнародні експерти:

  • історик Олександр Алфьоров,
  • американська історикиня, письменниця, лауреатка Пулітцерівської премії Енн Аппельбаум,
  • французький історик та богослов, доктор історичних наук Антуан Аржаковський. 

4. Творці фільму знайшли відповідь, що потрібно зробити, щоб змінити росіян раз і назавжди.

5. Документальний фільм був озвучений голосом продюсера, ведучого 1+1 Юрія Горбунова.

Акім Галімов — автор документальних історичних фільмів на “1+1 Україна”. Ще з 2016 року він випускає серію документальних фільмів «Україна. Повернення своєї історії», які розвінчують російські історичні міфи та маніпуляції. Фільми Акіма Галімова збирають мільйони переглядів. Сумарно цикл документальних фільмів “Україна. Повернення історії” набрав близько 17 млн переглядів у YouTube. YouTube-канал «Реальна історія» за декілька місяців увійшов у ТОП-10 українських історичних блогів.

Дивіться нову документальну стрічку Акіма Галімова “Рашизм. Історія хвороби” 23 червня на телеканалі “1+1 Україна”.

Для того, аби “1+1 Україна” був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому “1+1 Україна” через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Loading...

Більше новин