Рашизм. Історія хвороби

Рашизм. Історія хвороби

фільм
фільм

Автор документальних проєктів Акім Галімов разом з командою дослідили історичні передумови, що сформували з росіян націю катів та мародерів. У новому документальному фільмі глядачі дізнаються, що стало причиною невмотивованої агресії росіян та як азійське походження та гени вплинули на рівень ненависті сучасного росіянина. Експерти розкажуть, які давні традиції стали причиною високого рівня домашнього насильства в росії, як «дідівщина» в армії перетворила росіянина на жорстокого ката, як церква в росії виховувала покору своїх прихожан. Фільм також розкриє, як російським правителям вдавалося шантажувати людей їжею, коли і чому в росії вперше виникла ідея, що західний світ є ворогом. Крім того, творці фільму знайшли відповідь, що потрібно зробити, щоб змінити росіян раз і назавжди.

Показати більше
2023
Рашизм. Історія хвороби

Рашизм. Історія хвороби —  це документальний фільм від команди Акіма Галімова — творців циклу «Україна. Повернення своєї історії» про причини російської агресії та жорстокості. Авторка фільму Ганна Чертова дослідила історичні передумови, що сформували з росіян націю катів та мародерів.

Дізнайтеся, що стало причиною невмотивованої агресії росіян, як азійське походження та гени вплинули на рівень ненависті сучасного росіянина. Українські та міжнародні експерти розкриють деталі: які давні традиції стали причиною високого рівня домашнього насильства в росії, як "дідівщина" в армії перетворила росіянина на жорстокого ката, як церква в росії виховувала покору своїх прихожан. Фільм також розповість, як російським правителям вдавалося шантажувати людей їжею, коли і чому в росії вперше виникла ідея, що західний світ є ворогом. 

Новини

Новини проєкту