Як відбувається зачищення після деокупації — розповіли у документальному проєкті "Рік.Харківщина"

Механіка зачищення після деокупації: як все відбувається, розказали у документальному проєкті Дмитра Комарова.

20 жовтня о 20.30 на “1+1 Україна” показали четвертий випуск авторського проєкту Дмитра Комарова "Рік. Харківщина", присвяченого річниці Слобожанського контрнаступу. У документальному проєкті розповіли, як відбувались події на фронті після звільнення Балаклії та частини Куп’янська. На той момент осінній Харківський контрнаступ перевершував найсміливіші очікування. Сили Оборони просувались щодня на багато кілометрів вперед і звільняли десятки сіл і міст. Але ворог так просто не відступав. В районі Куп'янська на той час зав'язались важкі бої.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Достатньо було приїхати в Україну і побачити все своїми очима" — український військовий з так званої ЛНР розповів Дмитру Комарова у випуску "Рік. Харківщина" на "1+1 Україна", чому перестав вірити російській пропаганді та став на захист України

У четвертому випуску документального проєкту Дмитра Комарова "Рік. Харківщина" розповіли, як відбувається механіка зачищення деокупованих територій:

►Формується велика колона. 
►Першими завжди йдуть Збройні сили України. Вони проходять з боями або без боїв місто, закріпляються десь на рубежі за населеним пунктом. 
►Одразу в динаміці починають працювати поліцейські підрозділи. 
►Перші заходи — це контрдиверсійні заходи. Шукають диверсантів та залишки військ.
►Далі йде розмінування територій.
►Територія має стати максимально безпечна та звільнена від ворога.

На самому початку на територію запускають дрон, який оглядає місцевість. Далі вже починається робота спецпідрозділів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працює російська пропаганда на окупованих територіях: пояснили в документальному фільмі "Рік. Харківщина"

Дивіться подробиці Харківського контрнаступу  в новому випуску “Рік. Харківщина” на сайті:

(відео)

1+1 Україна в Instagram

1+1 Україна в Facebook

Більше новин