«Я була гидким каченям», — відверта Настя Каменських

Співачка розповіла про труднощі юності, чому не вважає себе зіркою та чим планує дивувати.

Українська співачка, ведуча шоу Розсміши коміка. Діти Настя Каменських дала відверте інтерв'ю виданню Cosmopolitan, у якому розповіла, що інколи їздить в метро, любить в’язати та не вважає себе зіркою.

«Я завжди щиро відповідаю на запитання і спокійно реагую на інтерес людей. Мені не хочеться вибудовувати стіну між собою і шанувальниками. Я не зірка. Я така сама людина, моя публічність — це лише робота», — вважає NK.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У панчохах і в білизні: Каменських спокушає пікантними образами

Сьогодні Настя Каменських спокушає своїми формами та чарує яскравою зовнішністю. Важко повірити, що в юності їй доводилося боротися з комплексами.

«В юності я була гидким каченям. Пишечкою. Пам'ятаю, коли мені було 12 років, в сім'ї були фінансові труднощі і мої батьки не могли собі дозволити купити мені симпатичний зимовий одяг. Мамині друзі передали мені величезний кожух, якісь теплі чоловічі штани і громіздкі черевики. Все і дуже тепле, і дуже негарне. З огляду на, що я була великою дівчинкою, все це, звісно, на мені виглядало сумно, навіть жахливо. Але мені вистачило сміливості в цьому вбранні з'явитися в школу. Коли однокласники намагалися пожартувати, я відповідала: «Ви не розумієте. Це дуже модно!». Не піддавалася провокаціям. Скільки себе пам'ятаю, я завжди боролася за себе і сама собі не дозволяла комплексувати», — поділилася співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Образ дня: Грайлива Настя Каменських приміряла трендовий металік

Також Настя зізналася, що має на мені надихати українок і навіть планує написати мотиваційну книжку.

«На жаль, в українському менталітеті є місце болючій жертовності. «Я не можу, я не вмію, мені всі повинні». Ніхто нікому нічого не винен. Тільки ти сама собі винна. І коли ти зрозумієш цю золоту істину, ти перевернеш своє життя. Все в твоїх руках!» — переконана зірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Каменських випустила провокативний кліп на пісню «Попа как у Ким» (відео 16+)

Нагадаємо, що нещодавно Настя Каменських розповіла Світському життю про своє справжнє кохання. Дивіться відео!

Loading...

Більше новин