Біла сорочка: як вибрати ту, що не мнеться та пасує до типу фігури (корисні поради від дизайнерки)

У студії "Сніданок. Вихідний" дизайнерка Олена Голець розповіла, як правильно вибрати білу сорочку.

Біла сорочка – це базова річ у гардеробі. Як правило, вона є у кожного, проте одягати її люблять далеко не всі. Дизайнерка Олена Голець розповідає, як вибрати білу сорочку, щоб із задоволенням новсити її у повсяденному житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖМісячний календар стрижок на вересень 2021: сприятливі та несприятливі дні для осіннього перевтілення

Як правильно вибрати сорочку так, щоб менше її прасувати?
Потрібно ретельно вивчити склад тканини: обов'язково має бути стрейч та трішки синтетики, щоб сорочка добре пралася та прасувалася.

Як правильно вибрати білу сорочку під свій тип фігури?

Для фігури «пісковий годинник», коли об’єм грудей дорівнює об’єму стегон варто спробувати білу сорочку оверсайз затянути у чорний корсет. Для фігури типу «груша», яка має масивний низ, варто обрати сорочки приталені, з виточками. Які сорочки дозволяють візуально зробити фігуру стрункішою, дивись у відео.

Комбінувати білу сорочку дизайнерка радить по ситуації: офісний стиль підкреслить спідниця строгого силуету та лаконічні "казаки". Якщо спідницю у цьому комплекті замінити на подерті джинси, то образ відразу стане дуже легким та драйвовим. До речі, дизайнерка переконана, що біла сорочка у поєднанні шовковою спідницею потьмарить на червоному хіднику будь-які вечірні сукні.

Дивіться відео, як українська вишита сорочка підкорила світові подіуми:

Loading...

ФОТО: Pexels/John Diez

Більше новин