5 корисних продуктів, що збережуть чоловіче здоров'я

Харчуйтесь правильно і тримайте свій організм в тонусі!

Світові вчені назвали продукти, які здатні підтримати здоров’я будь-якого чоловіка. Перелічені продукти допоможуть отримати заряд енергії на весь день, нададуть організму сили та наснаги. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які продукти небезпечно поєднувати між собою

Листкові зелені овочі. Шпинат і броколі є чудовим джерелом фолієвої кислоти. Дослідження показали, що чоловіки, які мають в раціоні ці овочі, не страждають від перепадів тиску. 

Цитрусові. Фрукти, збагачені вітаміном С, необхідні для нормального функціонування організму сильної статі. Вживати цитрусові слід насамперед чоловікам за 45 років. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які продукти збережуть здоров'я серця і допоможуть схуднути


 Ягоди. Шипшина та чорна смородина також містять велику кількість вітаміну С. 200 мл вітаміну С на день підтримують не лише імунітет, а й сексуальне чоловіче здоров’я. 

Авокадо має декілька бонусів для здоров’я чоловіка, а все завдяки жирам, які містяться у його складі. Ці жири підтримують зір та полегшують симптоми артриту. 

Бобові зменшують ризик серцево-судинних захворювань. Крім того, вживання бобових у їжу зменшує кількість холестерину в крові. Експерти радять час від часу замінювати курячий суп на квасолевий. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 осінніх рецептів від Руслана Сенічкіна

 
 

Більше новин