Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Які продукти збережуть здоров'я серця і допоможуть схуднути

Дізнайтеся, як за допомогою правильного харчування вберегтися від хвороб серця і зайвих кілограмів.

Асоціація кардіологів США опублікувала низку порад щодо харчування, дотримуючусь яких можна уникнути проблем із серцево-судинною системою та зайвою вагою. Вчені стверджують, що нам слід правильно їсти, щоб не набирати зайвих кілограмів і забезпечити здоров'я серцево-судинної системи. 

ЯК ХАРЧУВАННЯ ВПЛИВАЄ НА СЕРЦЕВО-СУДИННУ СИСТЕМУ

Небезпечні речовини з деяких продуктів харчування потрапляють у кров. Показники можуть погіршуватися, що впливає на організм людини вцілому. Найбільш шкідливими для серцево-судинної системи є сіль та холестерин. 

Поради дієтолога: Яке м’ясо найкорисніше для організму людиниЯК СІЛЬ ВПЛИВАЄ НА СЕРЦЕВО-СУДИННУ СИСТЕМУ

Сіль затримує воду в організмі, що призводить до ожиріння, а це в свою чергу підвищує навантаження на серце. До того ж, великі порції солі призводять до підвищення артеріального тиску.

Люди, які їдять багато солі, повинні вживати продукти з великою кількістю магнію та калію. Вони «борються» з натрієм. Продукти багаті калієм: какао, мигдаль, арахіс, родзинки, зелена цибуля, абрикоси, персики, короп. Магній містять сухофрукти, помідори, капуста, гречка, пшоно, пшеничні висівки, яблука, шипшина. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки можна вживати солі без шкоди для здоров'я.

Чому виникає метеозалежність і як позбутися симптомівЯК ХОЛЕСТИРИН ВПЛИВАЄ НА СЕРЦЕВО-СУДИННУ СИСТЕМУ

Холестирин відкладається на стінках судин, поступово звужуючи їх. Це збільшує навантаження на серце і воно постійно перебуває у стресовому режимі. Холестирин перетворює еластичні та рухливі судини на тверді та крихкі, що у подальшому призводить до атеросклерозу, інфаркту, інсульту.

Щоб нейтралізувати вогнище небезпеки, слід вивести небезпечні сполуки з органіму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Профілактика зниженого тиску без лікарських засобів.

ЯК ЗБЕРЕГТИ СЕРЦЕ ЗДОРОВИМ – ПОРАДИ ЛІКАРІВ

Ми – те, що ми їмо. 

  1. Не пропускайте сніданків. Прийом їжі зранку розганяє метаболізм та контролює рівень інсуліну та глюкози у крові.
  2. Час від часу влаштовуйте розвантажувальні дні (тобто голодування). Але до таких заходів можна вдаватися лише після консультації з лікарем.
  3. Не має значення, скільки прийомів їжі на день ви маєте: 2 чи 5. Основною причиною проблем зі здоров'ям та вагою є те, ЩО ви їсти. Відмовтеся від частого вживання жирного та солодкого. Раціон повинен бути збалансованим. Зменшіть кількість солі та холестирину в організмі.

Отже, слід запам'ятати головне правило: їжте тоді, коли у вас є можливість спалити, набрані калорії. Тобто організуйте декілька прийомів їжі протягом робочого дня, тоді як перед сном намагайтеся не навантажувати серце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 ворогів здорового серця: від чого варто відмовитись

2017-10-06
Загружается
Другие новости