Феномен емофілії: вчені пояснили, чому деякі люди занадто швидко закохуються та чи це погано для стосунків

Дослідження вчених розкрили феномен емофілії та розповіли, які ризики несе особливість швидко закохуватися.

Доцент Університету Невади Даніел Джонсон написав дослідження на тему Особистість та індивідуальні відмінності. У своєму матеріалі він пояснює, що емофілія впливає на те, як люди підходять до романтичних стосунків. Детально про це розповіли у Сніданку з 1+1, що виходить у будні з 6:30 до 9:30 на 1+1 Україна. 

Що таке емофілія

Цей термін був вперше представлений саме Джонсоном у 2011 році. Він означає здатність швидко та часто закохуватися. Люди з високим рівнем емофілії мотивовані переживаннями, новизною та ейфорією нових романтичних зв'язків. У них швидко розвиваються сильні та яскраві почуття, але ці емоції вони відчувають багаторазово з різними партнерами.

Які ризики несе емофілія

Як показують дослідження Джонсона, емофілія не є ознакою незрілості чи поверхневих почуттів. Це природна варіація романтичного потягу. Однак, така особливість має і свої ризики.

Емофілічні люди часто відчувають глибоку радість і задоволення у своїх стосунках. Проте вони також піддаються більшому ризику невірності, нездорових партнерських стосунків та емоційного стресу, коли романтичні зв'язки неминуче завершуються.

Дивіться більше зі світу науки у Сніданку з 1+1, що виходить у будні з 6:30 до 9:30 на 1+1 Україна.

Loading...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кохання та довголіття: науковці дослідили, як романтичні стосунки впливають на тривалість життя

 

Більше новин