Руслан Сенічкін з’явився в ефірі телеканалу 1+1 у компанії невідомої красуні

Беріть участь у цікавому конкурсі на сторінці каналу в Facebook.

Нещодавно 1+1 запустив новорічний діджитал-проект під назвою «У своїх мріях ти не один» серед підписників на власній сторінці у Facebook. Найактивніші користувачі матимуть можливість з’явитися в ефірі 1+1 у компанії телезірок! Для цього варто лише залишити коментар під відповідним постом у цій соціальній мережі.

Так, Надія Серьогіна із міста Яремче вже скористалася можливістю та разом із ведучим Сніданку з 1+1 Русланом Сенічкіним та ведучим програми журналістських розслідувань Олександром Дубінським, з’явилися в ефірі телеканалу.

Для того, щоб наблизитися до своїх улюбленців, необхідно бути підписаним на сторінку 1+1 у Facebook, а у коментарях до посту із позначкою про проект відмітити свого друга. Серед усіх охочих редакція обере найактивніших користувачів, які постійно розділяють із героями проектів телеканалу усі перемоги та найвизначніші події у житті, та розмістить їхні фото в ефірі 1+1.

«У своїх мріях ти не один» — перший діджитал-проект в Україні, в рамках якого глядачі телеканалу потрапляють в ефір телеканалу, взявши участь в активності у соціальній мережі. Проект триватиме до 15 січня 2018 року на сторінці у Facebook.

Більше новин