Культові українські рок-музиканти написали музику для нового серіалу "Шпиталь" на "1+1 Україна"

Композитори намагались враховувати різноманітні емоції для створення музики до нової медичної драми "Шпиталь".

Вже 11 грудня на телеканалі "1+1 Україна" о 20:30 відбудеться прем’єра нової медичної драми "Шпиталь". Це історія про лікарів без кордонів, які обʼєднаються в Україні, щоб рятувати життя. Головні ролі у проєкті зіграли: Лілія Цвелікова, Олександра Епштейн, Ілля Пономаренко, Костянтин Октябрський, Сергій Кіяшко, Ігор Рубашкін та ведучий “Сніданку. Вихідний” Олександр Попов.

За сюжетом, у мальовничому містечку на кордоні з Польщею під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, розгорнув роботу польовий шпиталь. Тут працюють разом українські лікарі, добровольці та висококваліфіковані спеціалісти з різних країн, таких як Ізраїль, Польща та Америка. Вони відмовилися від свого спокійного життя, щоб допомагати і рятувати життя тих, хто постраждав від військових дій. Кожен день у шпиталі — це складні кейси та надія на краще. Пацієнтами є як воїни, які героїчно боронять Україну, так і цивільні. Кожен з них має власну історію, нерідко засновану на реальних подіях. Поміж глухих звуків війни, шпиталь стає місцем, де народжуються нові життя, де у болісних обставинах може зародитися навіть кохання.

Музику до серіалу "Шпиталь" написали відомі українські композитори Павло Крахмальов й Ігор Мельничук, учасники культового українського рок-гурту "Брати Гадюкіни".

Під час роботи над проєктом, як зазначив один з композиторів, вони намагались враховувати різноманітні емоції, з метою передати багатогранність сучасності. Біль і трагедію людей у важкі часи, любов і повагу до тих, хто поруч, радість, що допомагає триматися і вірити в беззаперечну перемогу.

Дивіться прем’єру медичної драми "Шпиталь" з 11 грудня з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі "1+1 Україна".

Більше новин