1+1 Україна покаже українсько-латвійський серіал Сталеві нерви

У серпні на 1+1 Україна відбудеться прем'єра українсько-латвійського серіалу Сталеві нерви

12 серпня о 20:00 на 1+1 Україна відбудеться премʼєра українсько-латвійського серіалу Сталеві нерви, який з успіхом пройшов в Латвії. Історія розповідає про двох різних героїв і одну таємницю, яка їх обʼєднує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реальні судові справи та моральні дилеми: чому варто подивитися серіал Метод Булла

За сюжетом, Макс - молодий та талановитий менеджер, відрізняється амбітним та егоїстичним характером. Він звик долати перешкоди та досягати своїх цілей. Однак складний характер негативно впливає на його спілкування з оточуючими. Дідусь Макса переконаний, що без поваги друзів і кохання життя позбавлене сенсу. На думку дідуся, ідеальною парою для онука може стати добра та чуйна Марта - медсестра, яка працює в будинку для літніх людей. Саме вона допоможе змінитись егоїстичному онукові. Дідусь висуває умови: або Макс заручиться з Мартою, або втратить керівну посаду в сімейному бізнесі та буде виключений із заповіту. Макс не збирається здаватись і втрачати компанію. В нього є свій план, як виконати поставлену умову, але в той же час залишитись вірним собі.

Зйомки проходили в Латвії. Виробництвом серіалу займалась Art Forms Production. Над проєктом працювала україно-латвійська команда. Головний продюсер та авторка сценарію – Тетяна Гнєдаш, авторка адаптованого сценарію – Байба Бівіня, режисерка – Міла Погребіска.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про кохання та несподівані повороти долі: 3 українські мелодрами, які можна подивитися на 1+1 Україна

В серіалі задіяні українські та латвійські актори: Ганна Сердюк, Ганна Лебедєва, Максим Бусел, Мадара Вільчука, Каспарс Звігуліс, Крістіне Неварауска, Аквеліна Лівмане, Віталій Салій.

Дивіться серіал Сталеві нерви з 12 серпня о 20:00 з понеділка по четвер на 1+1 Україна.

Loading...

Більше новин