“1+1 Україна” покаже українсько-латвійський серіал “Сталеві нерви”

Сталеві нерви
Скоро
На 1+1 Україна відбудеться премʼєра українсько-латвійського серіалу Сталеві нерви

Цієї осені на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра українсько-латвійського серіалу “Сталеві нерви”.

Поділитися:

Цієї осені на “1+1 Україна” відбудеться премʼєра українсько-латвійського серіалу Сталеві нерви, який з успіхом пройшов в Латвії. Історія розповідає про двох різних героїв і одну таємницю, яка їх обʼєднує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Багато хто змінюється, дивлячись ці історії", — експерт "Говорить вся країна", лікар-нейрохірург та онколог Антон Шкіряк (ексклюзив)

За сюжетом, Макс - молодий та талановитий менеджер, відрізняється амбітним та егоїстичним характером. Він звик долати перешкоди та досягати своїх цілей. Однак складний характер негативно впливає на його спілкування з оточуючими. Дідусь Макса переконаний, що без поваги друзів і кохання життя позбавлене сенсу. На думку дідуся, ідеальною парою для онука може стати добра та чуйна Марта - медсестра, яка працює в будинку для літніх людей. Саме вона допоможе змінитись егоїстичному онукові. Дідусь висуває умови: або Макс заручиться з Мартою, або втратить керівну посаду в сімейному бізнесі та буде виключений із заповіту. Макс не збирається здаватись і втрачати компанію. В нього є свій план, як виконати поставлену умову, але в той же час залишитись вірним собі.

Сталеві нерви

Зйомки проходили в Латвії. Виробництвом серіалу займалась Art Forms Production. Над проєктом працювала україно-латвійська команда. Головний продюсер та авторка сценарію – Тетяна Гнєдаш, авторка адаптованого сценарію – Байба Бівіня, режисерка – Міла Погребіска.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Думаю, за три роки у нас з’явиться велика кількість нових унікальних артистів", — тренер "Голосу країни-13" Іван Клименко про розвиток української музики

В серіалі задіяні українські та латвійські актори: Ганна Сердюк, Ганна Лебедєва, Максим Бусел, Мадара Вільчука, Каспарс Звігуліс, Крістіне Неварауска, Аквеліна Лівмане, Віталій Салій.

Сталеві нерви

Премʼєра серіалу “Сталеві нерви” - вже цієї осені на “1+1 Україна”.

1+1 Україна в Instagram 

1+1 Україна в Facebook

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі