Для прем'єри серіалу Сувенір з Одеси було створено особливий десерт

Відомий український ресторатор презентував торт Сувенір з Одеси.

Напередодні прем'єри пригодницької драми Сувенір з Одеси, яка відбудеться 19 березня о 21:00 на каналі 1+1, відомий український ресторатор Сава Лібкін в студії Сніданку з 1+1 презентував однойменний торт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шик Одеси 20-х: 5 ретро-образів із серіалу Сувенір з Одеси

У центрі сюжету серіалу – містичний амулет, який оберігає свого власника і знищує того, хто намагається забрати його проти волі господаря. Його не можна відняти або вкрасти безкарно. Його можна тільки подарувати – добровільно та з чистими помислами. Він діє як охоронна грамота тільки там, де живе любов. Цей амулет в серіалі є своєрідним символом свободи.

Одесити прем’єру серіалу не залишили без уваги і вирішили увічнити його в гастрономічній історії міста. На основі солодкого символу Одеси - торту «Фонтан» - створили спеціальний десерт Сувенір з Одеси в білому шоколаді. У складі бісквітного торта дві начинки - желеподібна із сухофруктів і абрикосового джему, а також кремова з білого шоколаду і вершків. Сироп із додаванням коньяку надає десерту приємну ароматну нотку, а біла дзеркальна глазур – ефектний вигляд.

Придбати десерт Сувенір з Одеси можна в Одесі та Києві мережі кафе «Компот» і ресторані «Дача». У студії Сніданку з 1+1 Сава Лібкін і Руслан Сенічкін розповіли, як можна приготувати цей торт в домашніх умовах.

До слова, Сава Лібкін також приєднався до караоке-флешмобу Руслана Сенічкіна #CпівайТанцюйГотуй і після приготування торта в студії Сніданку з 1+1 кулінари дуетом виконали свою версію знаменитої єврейської пісні «Хава Нагіла».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Це світ ігор і схем, від яких голова йде обертом»,​ — продюсер про серіал Сувенір з Одеси

Більше новин