Комаров та Дмитрієв покажуть унікальний репортаж землетрусу в Непалі

Сьогодні в програмі «Світ навиворіт» ведучий тревел-шоу покаже, як непальці боролися з наслідками землетрусу в 2015 році.

Щочетверга о 22:00 ведучий екстремального тревел-шоу «Світ навиворіт» на «1+1» Дмитро Комаров знайомить телеглядачів в повсякденним життям найвисокогірнішої країни світу – Непалу.

Нагадаємо, однією з цілей експедиції Дмитра Комарова до цієї країни був пошук щастя для українців.

Крім бідності, важких умов життя і високого рівня корупції, непальцям доводиться протистояти частим природним катастрофам. Незважаючи на це, вони вміють радіти і виглядають щасливими, - говорить Дмитро.

Сьогодні о 22.00, в третьому випуску програми «Світ навиворіт», телеглядачі побачать репортаж Дмитра Комарова про наслідки руйнівного землетрусу 2015 року, який забрав більше 8000 життів і мільйони жителів Непалу залишив без даху над головою.

Під час експедиції Дмитро Комаров познайомився з очевидцями катастрофи, які дивом врятувалися від загибелі під уламками будівель, і дізнався, як їм вдається долати життєві труднощі. Телеведучий зазначає:

Землетрус дуже згуртував людей. Без взаємодопомоги тут вижити просто неможливо. Непальці - дивовижні люди, які зберігають оптимізм і позитив в будь-якій ситуації. Вони не відкладають життя на потім, а живуть тут і зараз. І щасливі навіть в найжахливіших умовах.

Під час експедиції Дмитро Комаров та оператор також стали очевидцями землетрусу магнітудою 5,5 балів, який застав їх прямо в готелі. Перші хвилини після події, а також його наслідки телеглядачі побачать вже у сьогоднішньому випуску тревел-шоу «Світ навиворіт».

Одним з найбільш колоритних сюжетів стане традиційне непальське весілля, на якому Дмитра пригощали холодцем, звареним за стародавнім місцевим рецептом.

Нагадаємо, серйозна травма ноги оператора Олександра Дмитрієва, отримана під час пошуку літака, що розбився, поставила під загрозу подальші зйомки проекту.

Як команді вдалося вийти із цієї ситуації і продовжити роботу, телеглядачі дізнаються сьогодні о 22:00 на «1+1».

Більше новин