Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
світ навиворіт бразилія, світ навиворіт новий сезон, світ навиворіт 2017, світ навиворіт 2018, світ навиворіт, світ на виворіт з дмитром комаровим 2016, світ навиворіт всі випуски 2016, світ навиворіт 2016, світ навиворіт 8 сезон, світ навиворіт новий сез У новому сезону популярного тревел-шоу мандрівник Дмитро Комаров продовжить знайомити глядачів із мальовничою Бразилією. Ведучий зазирне за лаштунки головного свята Бразилії – карнавалу в Ріо-де-Жанейро, долатиме дику Амазонію та унікальну пустелю.  
Щосереди
22:45

У новому сезону популярного тревел-шоу мандрівник Дмитро Комаров продовжить знайомити глядачів із мальовничою Бразилією. Ведучий зазирне за лаштунки головного свята Бразилії – карнавалу в Ріо-де-Жанейро, долатиме дику Амазонію та унікальну пустелю.  

Світ навиворіт у соцмережах

Світ навиворіт
22:45
З чого починається і як проходить ранок племені Яномамі
Ранок Яномамі починається з походу до найближчої річки і процедури вмивання. Також в цей час повертаються індіанці з нічної риболовлі, привозячи додому велику здобич. Як Дмитро Комаров приєднався до ранкових «ритуалів» амазонського племені - дивіться в сюжеті.
Показати більше
Показати менше
світ навиворіт
Дмитро Комаров
Дмитро Комаров
Ведучий «Світу навиворіт»

У новому сезону популряного тревел-шоу мандрівник Дмитро Комаров продовжить знайомити глядачів із мальовничою Бразилією. Ведучий зазирне за лаштунки головного свята Бразилії – карнавалу в Ріо-де-Жанейро, долатиме дику Амазонію та унікальну пустелю.

Більше програм