Екс-очільник «Укрзалізниці» Войцех Бальчун зізнався, що досі пише привітання українським залізничникам

«З висоти сьогоднішнього дня мої досягнення виглядають дуже добре»

Войцеху, кілька років тому ви очолювали «Укрзалізницю». На цій посаді ви довго не протрималися – і повернулися до своєї кар’єри музиканта . Чи зараз ви займаєтеся виключно тільки музикою і більше не спокушаєтеся посадами у державних установах?

- Коли я приїхав в Україну, ніхто не міг зрозуміти, хто ж я насправді… Поляки почали писати, що керівник великих корпорацій хоче стати рок-зіркою, а в Україні почали писати навпаки – що рок-зірка хоче очолити велику корпорацію. Я – такий екземпляр, який старається довести, що можна робити дві справи водночас добре. Для цього має бути добре розпланований графік і самодисципліна. Я встаю дуже рано – байдуже, коли концерт закінчився, вже о п’ятій-шостій ранку – на ногах, відповідаю на листи, складаю собі робочий розклад!

Не так, як рок-зірки! Вони виступили собі ввечері – і сплять до обіду!

- Я не хочу обирати між одним та іншим – бо це дві складові моєї натури, моєї душі, мого серця. Я завжди це повторюю – я маю стабільно стояти на обох ногах!

Тоді, коли ви очолили «Укрзалізницю», це наробило в Україні багато галасу. Це зараз ми маємо Президента – колишнього актора, а тоді ви були першим з шоу-бізнесу на державній посаді. Тоді навіть Павло Зібров присвятив вам пісню, точніше склав вірші за мотивами вашої професії. Чи бачили ви цей кліп?

- Так-так, я бачив кліп, і він мені дуже сподобався. Я побачив себе з боку. Я і сам не ставлюся до себе аж занадто серйозно, що мовляв я –  найрозумніший і найкрутіший у світі. Тому мені подобається те, що зробив Павло Зібров!  Я багато разів ставав жертвою чорного піару, поки працював в «Укрзалізниці». Мені дорікали, що я начебто не можу бути серйозним керівником, бо я ж граю на гітарі! Але коли нещодавно я привітав колишніх колег з нагоди Дня залізничника – так, як я теж вважаю себе частиною великої родини залізничників України, – то отримав десятки десятків позитивних відгуків, подяк. Мені було дуже приємно. Адже з висоти сьогоднішнього дня мої досягнення виглядають дуже добре – на противагу тому, що про мене писали щодня, поки я обіймав цю посаду!

Більше новин