Екс-очільник «Укрзалізниці» Войцех Бальчун зізнався, що досі пише привітання українським залізничникам

Світське життя

«З висоти сьогоднішнього дня мої досягнення виглядають дуже добре»

Поділитися:

Войцеху, кілька років тому ви очолювали «Укрзалізницю». На цій посаді ви довго не протрималися – і повернулися до своєї кар’єри музиканта . Чи зараз ви займаєтеся виключно тільки музикою і більше не спокушаєтеся посадами у державних установах?

- Коли я приїхав в Україну, ніхто не міг зрозуміти, хто ж я насправді… Поляки почали писати, що керівник великих корпорацій хоче стати рок-зіркою, а в Україні почали писати навпаки – що рок-зірка хоче очолити велику корпорацію. Я – такий екземпляр, який старається довести, що можна робити дві справи водночас добре. Для цього має бути добре розпланований графік і самодисципліна. Я встаю дуже рано – байдуже, коли концерт закінчився, вже о п’ятій-шостій ранку – на ногах, відповідаю на листи, складаю собі робочий розклад!

Не так, як рок-зірки! Вони виступили собі ввечері – і сплять до обіду!

- Я не хочу обирати між одним та іншим – бо це дві складові моєї натури, моєї душі, мого серця. Я завжди це повторюю – я маю стабільно стояти на обох ногах!

Тоді, коли ви очолили «Укрзалізницю», це наробило в Україні багато галасу. Це зараз ми маємо Президента – колишнього актора, а тоді ви були першим з шоу-бізнесу на державній посаді. Тоді навіть Павло Зібров присвятив вам пісню, точніше склав вірші за мотивами вашої професії. Чи бачили ви цей кліп?

- Так-так, я бачив кліп, і він мені дуже сподобався. Я побачив себе з боку. Я і сам не ставлюся до себе аж занадто серйозно, що мовляв я –  найрозумніший і найкрутіший у світі. Тому мені подобається те, що зробив Павло Зібров!  Я багато разів ставав жертвою чорного піару, поки працював в «Укрзалізниці». Мені дорікали, що я начебто не можу бути серйозним керівником, бо я ж граю на гітарі! Але коли нещодавно я привітав колишніх колег з нагоди Дня залізничника – так, як я теж вважаю себе частиною великої родини залізничників України, – то отримав десятки десятків позитивних відгуків, подяк. Мені було дуже приємно. Адже з висоти сьогоднішнього дня мої досягнення виглядають дуже добре – на противагу тому, що про мене писали щодня, поки я обіймав цю посаду!

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю