«Христос воскрес!» Періс Гілтон з українським нареченим у Львові привітала глядачів «Світського життя» з Великоднем та зізналася, що обожнює борщ

Всесвітньовідома білявка розважила українську еліту

Періс, ви продовжуєте відкривати для себе різні регіони України! Ви вже бували в Києві та Одесі, і ось сьогодні ми зустрілися у Львові! Які перші враження?

-Це надзвичайно гарне місто! Я щаслива бути тут! До того ж, мій любчик зі мною!

Ми вітаємо вас із заручинами! Крісе, торік наша програма зустріла вас на Канському кінофестивалі і ви розповіли, що маєте українське коріння! Ваш дідусь з України! Ви знаєте, звідки саме?

-Маріуполь! Він був фермером.

У вашій родині збереглися українські традиції?

-Ми любимо борщ! Ходимо до української церкви, ця довга-довга нічна служба на Великдень... Але це надзвичайно! А ще традиційно освячуємо вербу у вербну неділю!

Періс, доведеться вам вчитися готувати борщ!

-Я обожнюю борщ! Поки не вмію його готувати, але хтозна, може одного дня і навчуся!

Пропозицію руки і серця ви отримали на розкішному гірськолижному курорті Аспен! Обручка - з вражаючим діамантом! Що ви відчували тієї миті?

-Це був неймовірний сюрприз, я так перенервувала! Коли побачила обручку, у мене ледь не стався серцевий напад від щастя! Вона така розкішна, така блискуча!

У скільки ж каратів цей діамант?

-20 каратів! 

Яке весілля ви плануєте? У стилі Періс Гілтон чи, можливо, щось скромніше?

-Це точно не буде скромно! Все має бути магічно, як у казці, як в кіні!

З класичною білою сукнею?

-Днями в Нью-Йорку ми з сестрою Ніккі зустрічалися з дизайнерами, переглядали ескізи весільних суконь! Так багато талановитих майстрів надіслали нам свої пропозиції! Мені дуже важко вибрати, хто ж саме пошиє мою сукню!

Ви вже думали, скільки людей запросите на весілля?

-Принцеса Сполучених штатів йде під вінець! Це не може бути маленька подія!

То може, і корону вдягнете замість вельона?

-Мені подобаються тіари!

Вже знаєте, де відбудеться весілля?

-Я хочу, щоб на весіллі був мій дідусь! Він живе в Беверлі Гіллс, тож весілля точно буде десь недалеко від дому! Я дуже люблю дідуся і він обов’язково має бути поруч у цей день!

Ви продовжуєте розвивати свою парфумерну імперію! Наразі презентуєте вже двадцять четверті іменні парфуми! Звідки стільки натхнення для цього бізнесу?

-Я привезла вам свій новий аромат у подарунок! Неймовірно, але в цій індустрії я вже п’ятнадцять років! Я пишаюсь тим, що це дуже успішний бізнес, а не просто якась забаганка! 

Наша програма виходить в ефір напередодні Великодня! Привітаєте українців зі святом?! Христос Воскрес!

-Христос Воскрес!

-Воістину Воскрес!

Ви все знаєте, все пам’ятаєте від родини!

-Щасливих Великодніх свят усім! Люблю вас!

Більше новин